Szkoły Podstawowe – piłka ręczna chłopców

Kwi 24, 13 Szkoły Podstawowe – piłka ręczna chłopców

W dniu 7 kwietnia 2013 r. w Somiance odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w mini piłce ręcznej chłopców.

 reczna

Wyniki meczów:

SP nr 2 Wyszków – SP Brańszczyk – 5:1

SP Somianka – SP Rząśnik  – 15:1

SP nr 1 Wyszków – SP Brańszczyk – 19:2

SP nr 2 Wyszków – SP Rząśnik  – 7:2

SP nr 1 Wyszków – SP Somianka – 14:2

SP Rząśnik – SP Brańszczyk – 2:13

SP nr 2 Wyszków – SP Somianka  – 5:6

SP nr 1 Wyszków – SP Rząśnik – 25:3

SP Somianka – SP Brańszczyk – 14:4

SP nr 1 Wyszków – SP nr 2 Wyszków – 20:5

 

Kolejność turniejowa:

1m. – SP nr 1 Wyszków

2m. – SP Somianka

3m. – SP nr 2 Wyszków

4m. – SP Brańszczyk

5m. – SP Rząśnik

 

Najlepszy zawodnik turnieju: Bujanowicz Alan ze Szkoły Podstawowej nr 1

 

Skład zwycięskiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 Wyszków

–          Matuszewski Przemysław

–          Borkowski Adrian

–          Bujanowicz Alan

–          Czabaj Marcin

–          Czabaj Maciej

–          Gałązka Bartosz

–          Gemzała Przemysław

–          Król Karol

–          Piedos Jarosław

–          Szabłowski Tomasz

–          Walo Patryk

–          Wysocki Marcel

–          Kolasiński Karol

–          Wróbel Patryk

Opiekun zespołu: Majewski Przemysław

 

Skład II zespołu ze Szkoły Podstawowej w Somiance

–          Kanclerz Adrian

–          Gerek Jakub

–          Bajorek Bartosz

–          Jadacki Cezary

–          Woźnica Kacper

–          Paź Patryk

–          Puławski Kacper

–          Kuchta Artur

–          Sobiepański Kacper

Opiekun zespołu: Dworacka Agnieszka

 

Skład III zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie

–          Radzki Tomasz

–          Lusa Michał

–          Pieńkosz Wiktor

–          Jackowski Oskar

–          Grabowski Błażej

–          Kacpra Bartosz

–          Bereski Adrian

–          Zyśk Krzysztof

–          Fedorczyk Łukasz

–          Stępień Piotr

–          Fankidejski Patryk

Opiekun zespołu: Nierubiec Lech

 

Mecze sędziował: Rębowski Artur i  Augustynik Jacek

Obsługa medyczna zawodów: Gajewska Olga

 

Zawody trwały od godziny 9:00 do godz. 14:00 Zawody zostały zorganizowane przez Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu. Zawody bardzo dobrze przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Augustynik Jacek. Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, medale i dyplomy.

 

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

 

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii chłopców:

– mini piłka nożna,

– indywidualne biegi przełajowe,

– mini piłka koszykowa,

– unihokej,

– drużynowy tenis stołowy (łącznie klasy IV i V-V),

– halowa piłka nożna,

– mini piłka siatkowa,

– mini piłka ręczna

punktacja szkół w kategorii chłopców jest następująca:

 

1 m. SP nr 5 Wyszków – 28 pkt.

1 m. SP nr 1 Wyszków – 28 pkt.

3 m. SP nr 2 Wyszków – 19,5 pkt.

4 m. SP Somianka – 14 pkt.

5 m. SP nr 3 Wyszków – 13 pkt.

6 m. SP Porządzie – 11 pkt.

6 m. SP Wola Mystkowska – 11 pkt.

6 m. SP Brańszczyk – 11 pkt

9 m. SP Lubiel Stary – 10 pkt.

10 m. SP Stare Bosewo – 8 pkt.

10 m. SP Rząśnik – 8 pkt.

12 m. SP Dębinki – 5 pkt.

12 m. SP Długosiodło – 5 pkt

14 m. SP Kręgi – 4 pkt.

14 m. SP Lucynów – 4 pkt

14 m. SP Stare Bosewo – 4 pkt.

14 m. SP Zabrodzie – 4 pkt.

18 m. SP Dalekie – 2,5 pkt.

19 m. SP Adelin – 2 pkt.

20 m. SP Olszanka – 0,5 pkt.
20 m. SP Leszczydół Stary – 0,5 pkt.