Igrzyska sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt

D dniu 19.04.2011 w I Liceum Ogólnokształconcym  w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt.  Wyniki meczów: –          I LO – ZS Zabrodzie – 11:4 –          ZS 1 – ZS 3 – 9:9 –          I LO – ZS 3 – 13:4 –          ZS 1 – ZS Zabrodzie – 7:8 –          I LO – ZS 1 – 12:6 –          ZS Zabrodzie – ZS – 3 2:7  Klasyfikacja Końcowa 1m. – I LO 2m. – ZS 3 3m. – ZS Zabrodzie 4m. – ZS 1  Skład zwycięskiego zespołu z  I L. Ogólnokształconce: –          Anna Rutkowska –          Izabela Gajc –          Marta Gajc –          Martyna Ciskowska –          Aleksandra Cichocka –          Alicja Bala –          Milena Gałązka –          Paulina Marszał –          Natalia Drążewska – bramkarz –          Wiolata Karamuz – bramkarz  Opiekun sportowy: Zofia Bernatowicz  Skład II zespołu z ZS nr 3 –          Aneta Karłowicz –          Anna Szczesna –          Magda Oblińska –          Katarzyna Dąbrowska –          Martyna Rosa –          Katarzyna Gorczyca –          Karolina Kalisz –          Martyna Wrzosek –          Anna Buźniak –          Małgorzata Wróbel –          Ewelina Buźniak –          Marta Czyżak –          Natalia Świnecka –          Klaudia Kochańska  Opiekun sportowy: Alicja Dembowska   Turniej otworzyła dyrektor POKiS P. Maria Gajewska. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy. Minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego, ucznia i reprezentanta ZS 1 – Sebastiana Szczerby który 15.04.2011 zginął śmiercią...

więcej

IX Powiatowy Przegląd Piosenki Religijnej i Patriotycznej „Wyszków 2011”

REGULAMIN   PATRONAT HONOROWY Starosta Powiatu Wyszkowskiego Burmistrz Wyszkowa Dziekan Dekanatu Wyszkowskiego   ORGANIZATORZY Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu w Wyszkowie Wydział Promocji Kultury i Sportu Fundacja ,,Idzik” przy parafii św. Idziego w Wyszkowie   CELE PRZEGLĄDU Pielęgnowanie pieśni religijnej i patriotycznej; Podnoszenie poziomu wykonawczego amatorskich zespołów i solistów; Promowanie i inspirowanie wartościowej twórczości muzycznej o przeznaczeniu religijnym i patriotycznym; Propagowanie treści religijnych i patriotycznych w społeczeństwie; Dzielenie się doświadczeniami oraz nawiązanie kontaktów; ZAKRES REPERTUARU Wykonawcy przygotowują do wykonania 2 utwory (1 pieśń religijna + 1 pieśń patriotyczna); Maksymalny czas wystąpienia nie może przekroczyć 10 minut; CZAS I MIEJSCE Przegląd odbędzie się dnia 3 maja 2011 roku w Parafii św. Idziego w Wyszkowie;. Przegląd rozpocznie się o godzinie 13.00; Miejscem Przeglądu będzie  Kościół św. Idziego WARUNKI  ZGŁOSZENIA Wykonawcy mogą występować solo, w duecie lub zespołowo; Zgłoszenia wykonawców dokonują opiekunowie bądź kierownicy zespołów; Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie na kartach zgłoszeń; Zgłoszenia należy składać do dnia 30 kwietnia 2011 roku; Miejscem składania zgłoszeń jest:  kancelaria parafii św. Idziego w Wyszkowie(ul. Białostocka12) czynna  w godzinach 10.00-12.00 i 16.00- 17.15   lub siedziba Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu w Wyszkowie(ul. I Armii Wojska Polskiego 89a) czynna w godzinach 8.00-16.00. Zgłoszenia można przesyłać także pocztą.  NAGRODY Uczestnicy otrzymują dyplomy, wyróżnienia i upominki UWAGI DODATKOWE Przegląd poprzedzi uroczysta Msza św. o godz. 12.00 w Kościele św. Idziego; Wszystkim uczestnikom zapewniamy skromny poczęstunek; W przypadku bardzo dużej ilości zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany Regulaminu. Formularz...

więcej

Mini piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

Kwi 04, 11 Mini piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

Dodał - in Sport

W dniu 01 kwietnia 2011 roku w hali sportowej na Polonezie odbyły się  Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Dziewczęta: Wyniki meczów: SP nr 5 Wyszków – SP nr 2 Wyszków – 2:0 SP nr 2 Wyszków – SP nr 1 Wyszków – 2:0 SP nr 5 Wyszków – SP nr 1 Wyszków – 2:0 Klasyfikacja końcowa: 1 m. – SP nr 5 Wyszków 2 m. – SP nr 2 Wyszków 3 m. – SP nr 1 Wyszków Skład zwycięskiego zespołu dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 5 Wyszków: Wiktoria Światkowska, Magdalena Osik, Oliwia Morka, Aleksandra Żebrowska, Patrycja Suzdorf, Sandra Czyż, Milena Falba, Laura Morawska, Natalia Nieciecka, Klaudia Gołębiewska Opiekun zespołu: Dariusz Roszkowski. Skład II zespołu dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 2 Wyszków: Magdalena Gryc, Marlena Dziubłowska, Magdalena Prokop, Patrycja Borkowska, Maja Salwin, Klaudia Suska, Karina Białousz, Aleksandra Tarnorzewska, Klaudia Godleś Opiekun zespołu: Lech Nierubiec Chłopcy Wyniki meczów: SP Długosiodło – SP nr 1 Wyszków – 2:1 SP nr 2 Wyszków – SP nr 5 Wyszków – 0:2 SP Długosiodło – SP nr 2 Wyszków  – 0:2 SP nr 1 Wyszków –  SP nr 5 Wyszków – 0:2 SP Długosiodło – SP nr 5 Wyszków  – 0:2 SP nr 2 Wyszków – SP nr 1 Wyszków  – 1:2 Klasyfikacja końcowa: 1 m. – SP nr 5 Wyszków 2 m. – SP nr 2 Wyszków 3 m. – SP nr 1 Wyszków 4 m. – SP Długosiodło Skład zwycięskiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 5 Wyszków: Dominik Choromański, Łukasz Jagielski, Przemysław Nasiadka, Paweł Ołów, Przemysław Jaworski, Bartosz Deptuła, Patryk Przychocki, Adrian Skoczeń, Przemysław Kukwa, Krystian Tryc, Łukasz Wichliński, Wiśniewski Jakub. Opiekun zespołu: Sylwia Myśliwiec. Skład II zespołu chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 2 Wyszków: Mateusz Pieńkosz, Mateusz Puławski, Marcin Piechociński, Przemysław Stryjek, Piotr Sulich, Mateusz Frąckiewicz, Marcin Strzemieczny, Adama Zdunek, Paweł Piotrowski, Norbert Greloch, Michał Kulesza, Łukasz Zając Opiekun zespołu: Jan Wielgolewski Mecze  pomiędzy zespołami SP nr 1, SP nr 2 i SP Długosiodło, były bardzo wyrównane. Uzyskały one po...

więcej

Igrzyska w piłkę siatkową dziewcząt – hala sportowa na Polonezie

W dniu 3 kwietnia Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu  w hali sportowej na Polonezie zorganizował Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt.  Wyniki meczów:                    Gim. nr 2 Wyszków – Gim. Długosiodło  0:2                    Gim. Stare Bosewo –  Gim. nr 1 Wyszków         0:2                    Gim. nr 2 Wyszków – Gim. Stare Bosewo          1:2                    Gim. nr 1 Wyszków – Gim. Długosiodło   2:0                    Gim. nr 2 Wyszków – Gim. nr 1 Wyszków        0:2                    Gim. Długosiodło – Gim. Stare Bosewo    2:1  Klasyfikacja końcowa:          I m – Gimnazjum nr 1 Wyszków          II m – Gimnazjum Długosiodło          III m – Gimnazjum Stare Bosewo          IV m – Gimnazjum nr 2 Wyszków Skład zwycięskiego zespołu z Gimnazjum nr 1 Wyszków: –         Karolina Borzymek –         Magdalena Czyż –         Patrycja Grzyb –         Daria Kmoch –         Weronika Morawska –         Katarzyna Odojewska –         Katarzyna Paciorek –         Monika Przybyłowska –         Karolina Rozenek –         Iwona Wołyniec –         Natalia Malinowska –         Olga Puścian –         Marta Tarcicka Opiekun zespołu: Lech Przychodzień Skład II zespołu z Gimnazjum w Długosiodle: –         Łucja Soliwoda –         Urszula Banaszek –         Martyna Mróz –         Beata Pamrowska –         Marta Nasiadka –         Angelika Chojecka –         Michalina Łukaszewska Opiekun zespołu: Jacek Andrusiuk Skład III zespołu z Gimnazjum ze Starego Bosewa: –         Katarzyna Choszczyk –         Magdalena Soliwoda –         Monika Łojek –         Sylwia Choszczyk –         Magdalenia Melion –         Martyna Kukwa –         Ilona Czyż –         Wioleta Brzostek –         Łucja Kobiałka –         Małgorzata Janczewska –         Marzena Choszczyk Opiekun zespołu: Krzysztof Pochmara Turniej trwał w godz. 900 – 1200.  Mecze sędziowali:  Zbigniew Malinowski i Lech Przychodzień. Zwycięskie drużyny otrzymały medale,  puchary i...

więcej

Igrzyska w piłkę siatkową chłopców

W dniu 02 kwietnia 2011 Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu w hali sportowej na Polonezie zorganizował  Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców.  Wyniki meczów: –          Gim. Stare Bosewo – Gim. nr 2 Wyszków – 0:2 –          Gim. Długosiodło – Gim. nr 1 Wyszków – 0:2 –          Gim. Długosiodło – Gim. Stare Bosewo – 2:0 –          Gim. nr 1 Wyszków – Gim. nr 2 Wyszków – 2:0 –          Gim. nr 2 Wyszków – Gim. Długosiodło – 0:2 –          Gim. Stare Bosewo – Gim. nr 1 Wyszków – 0:2  Klasyfikacja turniejowa: 1m. – Gim. nr 1 Wyszków 2m. – Gim. Długosiodło 3m. – Gim. nr 2 Wyszków 4m. – Gim. Stare Bosewo  Skład zwycięskiego zespołu z Gimnazjum nr 1 Wyszków: –          Adrian Augustynik –          Tobiasz Wojtkowski –          Patryk Kamieniecki –          Łukasz Dyl –          Kamil Bodzon –          Piotr Koński –          Piotr Podleś –          Szymon Gałązka –          Mateusz Rakowski –          Dawid Kulesza Opiekun zespołu: Zbigniew Malinowski Skład II zespołu z Gimnazjum Długosiodło: –          Dawid Puścian –          Adrian Żebrowski –          Michał Marcinkiewicz –          Michał Cichowski –          Piotr Brejniak –          Maciej Postek –          Marcin Brejnak –          Adam Bloch –          Hubert Heronimek Opiekun zespołu: Radosław Heronimek Skład III zespołu z Gimnazjum nr 2 Wyszków: –          Damian Zając –          Krzysztof Boryszewski –          Michał Sasin –          Radosław Kania –          Bartłomiej Łaski –          Hubert Chmielewski –          Damian Oleksiak –          Maksym Grzybowski –          Łukasz Wąsiewicz –          Igor Przesmycki –          Adam Przybysz Opiekun zespołu: Konrad Chrzczonowski Sędziowali: Zbigniew Malinowski, Lech Przychodzień Turniej trwał w godzinach 900 – 1200. Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, medale i...

więcej