Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych – piłka ręczna dziewcząt

Kwi 16, 12 Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych – piłka ręczna dziewcząt

Dodał - in Sport

W dniu 3.04.2012 r. w Zespole Szkół nr 3  w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt.   Wyniki meczów: –          ZS nr 1 – ZS nr 2 – 2:0 –          I LO – ZS nr 3 – 1:1 –          ZS nr 1 – ZS nr 3 – 2:0 –          ZS Zabrodzie – ZS nr 2 – 2:0 –          ZS nr 1 – ZS Zabrodzie – 2:0 –          I LO – ZS nr 2 – 2:0 –          I LO – ZS Zabrodzie – 2:0 –          ZS nr 2 – ZS nr 3 – 0:2 –          ZS nr 1 – I LO – 0:2 –          ZS nr 3 – ZS Zabrodzie – 0:2 Podana punktacja:  zwycięstwo – 2 pkt., remis – 1 pkt., porażka – 0 pkt.   Klasyfikacja końcowa: 1 m. – I LO Wyszków 2 m. – ZS nr 1 Wyszków 3 m. – ZS Zabrodzie 4 m. – ZS nr 3 Wyszków 5 m. – ZS nr 2 Wyszków Skład zespołu I LO Wyszków (I miejsce): –          Izabela Gajc –          Marta Gajc –          Alicja Cichocka –          Anna Rutkowska –          Wiolata Karamuz –          Monika Łojek –          Martyna Ciskowska –          Natalia Drążewska –          Klaudia Mickiewicz –          Małgorzata Stopka –          Alicja Bala –          Patrycja Kolasińska –          Aleksandra Rękawek –          Natalia Banaś –          Dominika Rosłaniec –          Alicja Kijewska Opiekun sportowy: Zofia Bernatowicz Skład zespołu ZS nr 1 Wyszków (II miejsce): –          Paulina Choszczyk –          Natalia Uchal –          Ilona Borkowska –          Wioleta Kruszewska –          Weronika Deptuła –          Wioleta Skoczylas –          Karina Dąbkowska –          Amanda Stankiewicz –          Agata Piechota –          Patrycja Biernacka –          Karolina Tymińska –          Dominika Seroka –          Milena Bulik –          Patrycja Deptuła Opiekun sportowy: Cezary Maciorowski Skład zespołu ZS Zabrodzie (III miejsce): –          Mariola Nadaj –          Natalia Nadaj –          Justyna Rosińska –          Natalia Osytek –          Roksana Wrzesińska –          Aneta Świat –          Emilia Banaszek –          Agnieszka Sasin –          Agata Ziółkowska –          Aneta Sawicka Opiekun sportowy: Piotr Nida Mecze sędziowali: Radosław Żebrowski i Artur Choroszewski Mecze trwały w godz. 9:00 – 15:00 Turniej...

więcej

Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych – piłka ręczna chłopców

Kwi 16, 12 Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych – piłka ręczna chłopców

Dodał - in Sport

W dniu  13 kwietnia 2012 r. w Zespole Szkół nr 3 w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców. Wyniki meczów: –          ZS nr 3 Wyszków – ZS nr 2 Wyszków – 14:12 –          I LO Wyszków – ZS nr 1 Wyszków – 20:10 –          ZS nr 2 Wyszków – I LO Wyszków – 9:14 –          ZS nr 3  Wyszków – ZS nr 1 Wyszków – 9:8 –          ZS nr 1 Wyszków – ZS nr 2 Wyszków – 14:7 –          ZS nr 3 Wyszków – I LO Wyszków – 10:11 Klasyfikacja turnieju: 1 m. – I LO Wyszków 2 m. – ZS nr 3 Wyszków 3 m. – ZS nr 1 Wyszków 4 m. – ZS nr 2 Wyszków Skład zwycięskiego zespołu z I LO Wyszków: –          Piotr Jurczyk –          Bartosz Karłowicz –          Bartosz Wartecki –          Tomasz Gołębiewski –          Mariusz Owsianko –          Przemysław Godleś –          Mateusz Rozwadowski –          Karol Skoczeń –          Łukasz Kuchta –          Piotr Ciskowski –          Kamil Składanek Opiekun sportowy: Mirosław Macioszczyk Skład II drużyny z Zespołu Szkół nr 3 Wyszków: –          Rafał Ambroziak –          Albert Błoński –          Mateusz Linka –          Andrzej Ambroziak –          Jakub Kosewski –          Bartosz Szymański –          Damian Komorowski –          Mateusz Biernacki –          Konrad Kukwa –          Adrian Urbaniak –          Michał Zawisza –          Kamil Deptuła –          Krzysztof Bordon Opiekun sportowy: Alicja Usielska   Skład III drużyny z Zespołu Szkół nr 1 Wyszków: –          Dominik Wiśniewski –          Dawid Dąbrowski –          Adam Augustynik –          Konrad Pachulski –          Kamil Sobolewski –          Kamil Jeż –          Kacper Wiśniewski –          Norbert Kłos –          Mateusz Salwin –          Mateusz Maciak –          Igor Tarnowski –          Łukasz Dyl –          Michał Sieńkowski –          Dawid Rosiński –          Grzegorz Konarzewski Opiekun sportowy: Jan Majewski   Mecze sędziowali: Radosław Żebrowski i Radosław Bloch Mecze trwały w godz. 9:00 – 15:00 Turniej zorganizował Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu, a mecze sędziowali sędziowie z Ostrołęki. Zwycięskie zespoły otrzymały medale, puchary, a wszystkie zespoły dyplomy. Zawody otworzyła i zakończyła dyrektor Zespołu Szkół nr 3 Elżbieta Michalik. Zawody zostały bardzo dobrze przeprowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego...

więcej

2 kwietnia 2012r., przy pomniku Błogosławionego Papieża Jana Pawła II w Brańszczyku odbyła się powiatowa uroczystość związana z 7. rocznicą odejścia Błogosławionego Jana Pawła II do Ojca Świętego.

Kwi 04, 12 2 kwietnia 2012r., przy pomniku Błogosławionego Papieża Jana Pawła II w Brańszczyku  odbyła się powiatowa uroczystość związana z 7. rocznicą odejścia Błogosławionego Jana Pawła II  do Ojca Świętego.

Dodał - in Kultura

Cyklicznie  obchody rozpoczęły się mszą świętą odprawioną przez ks. kan. Pawła Stacheckiego proboszcza parafii .  Po odprawionej mszy św. p. Sebastian Karczewski publicysta i pisarz, dziennikarz akredytowany przy Stolicy Apostolskiej, świadek wydarzeń z 2.04.2005 r., autor albumu „Ostatnia pielgrzymka Jana Pawła II” ze zdjęciami Arturo Mari., wystąpił z przesłaniem dotyczącym życia Jana Pawła II. Poproszono również o wystąpienie p. Bogdana Pągowskiego, Starostę Powiatu Wyszkowskiego, przewodniczącego Komitetu Budowy Pomnika Jana Pawła II w Brańszczyku. Starosta dla wszystkich delegacji biorących udział w uroczystości wręczył na pamiątkę tego dnia albumy „Ostatnia pielgrzymka Jana Pawła II”. Po przejściu uczestników  pod pomnik  złożono kwiaty i zapalono znicze,   w hołdzie wszyscy odśpiewali pieść „Barka”. Po Apelu Maryjnym wystąpił Bogdan Pągowski dziękując wszystkim za przybycie zaprosił do Zespołu Szkół Specjalnych na gorącą herbatę.      W uroczystości wzięli udział:   władze samorządowe gminy i powiatu   poczty sztandarowe instytucji,  szkoły z terenu powiatu wyszkowskiego, koła Żywego Różańca,  mieszkańcy powiatu wyszkowskiego.   Organizatorami  byli: Parafia św. Jana Chrzciciela w Brańszczyku oraz Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu w...

więcej

Powiatowe Igrzysk Szkół Podstawowych – sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

Kwi 04, 12 Powiatowe Igrzysk Szkół Podstawowych – sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

Dodał - in Sport

W dniu 29 marca 2012 r. w Szkole Podstawowej w Knurowcu odbyły się w ramach Powiatowych Igrzysk Szkół Podstawowych sztafetowe biegi przełajowe dla dziewcząt i chłopców.     Dziewczęta: 1m. – SP nr 5 Wyszków 2m. – SP nr 1 Wyszków 3m. – SP Porządzie 4m. – SP Zabrodzie (jedna zawodniczka nie ukończyła biegu) Skład zwycięskiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie: –          Patrycja Sobolewska –          Kornelia Gierek –          Aleksandra Kamińska –          Klaudia Wykowska –          Klaudia Zdunek –          Kinga Majewska –          Aneta Sywka –          Sandra Czyż –          Patrycja Suzdorf –          Natalia Jabłońska –          Alicja Sarosiek (rezerwowa) –          Klaudia Wieczorek Opiekun sportowy – Agnieszka Trybuś Skład drugiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie: –          Natalia Pawłowska –          Justyna Bojkowska –          Zuzanna Bućko –          Marianna Studniarz –          Julia Piotrowicz –          Sandra Przybyłowska –          Julia Undziakiewicz –          Barbara Laskowska –          Paulina Mikulec –          Aleksandra Szymańska –          Klaudia Łada Opiekun sportowy – Artur Rębowski Skład trzeciego zespołu ze Szkoły Podstawowej w Porządziu –          Katarzyna Jechna –          Aneta Żurawska –          Aleksandra Liśkiewicz –          Magdalena Kortiuk –          Sandra Michalak –          Martyna Jechna –          Karolina Zwolińska –          Ilona Kania –          Klaudia Ludwiszewska –          Alicja Ciepiera Opiekun sportowy – Dariusz Wróbel     Chłopcy: 1m. – SP nr  5 Wyszków 2m. – SP nr 1 Wyszków 3m. – SP Zabrodzie 4m. – SP Porządzie Skład zwycięskiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie: –          Piotr Skrajny –          Mateusz Grzyb –          Piotr Zieliński –          Arkadiusz Kujawski –          Mateusz Siejak –          PawełKról –          Miłosz Grzybowski –          Franciszek Prus –          Michał Kuchta –          Aleksander Purgacz –          Bartosz Skoczeń (rezerwowy) –          Aleksy Polański (rezerwowy) –          Sebastian Kujawski –          Karol Garbarczyk –          Przemysław Nasiadka –          Marcin Rozwodowski Opiekun sportowy –  Małgorzata Czarnecka Skład drugiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie –          Mateusz Puławski –          Karol Garlacz –          Filip Bućko –          Bartosz Samuel –          Szymon Andrzejewski –          Mikołaj Abramczyk –          Kacper Wojtkowski –          Karol Wojtkowski –          Marcel Wysocki –          Kacper Depta –          Wiktor Wiśniewski Opiekun sportowy – Przemysław Majewski Skład trzeciego zespołu...

więcej

Powiatowe Igrzyska Szkół Gimnazjalnych – sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

Kwi 04, 12 Powiatowe Igrzyska Szkół Gimnazjalnych – sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

Dodał - in Sport

W dniu 29 marca 2012 r. w Szkole Podstawowej w Knurowcu odbyły się w ramach Powiatowych Igrzysk Szkół Gimnazjalnych sztafetowe biegi przełajowe dla dziewcząt i chłopców.     Dziewczęta: 1m. – Gimnazjum nr 1 Wyszków 2m. – Gimnazjum Zabrodzie 3m. – Gimnazjum Brańszczyk 4m. – Gimnazjum Rząśnik Skład zwycięskiego zespołu z Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie: –          Weronika Szymańska –          Patrycja Gorczyńska –          Wiktoria Grzybowska –          Karolina Śniadała –          Justyna Gołębiewska –          Aleksandra Żebrowska –          Magdalena Oczkowicz –          Agata Kulesza –          Julia Wołyniec –          Theore Aissata –          Anita Piotrowska –          Iga Nowika Opiekun sportowy – Agnieszka Moneta Skład drugiego zespołu z Gimnazjum w Zabrodzia: –          Karolina Nadaj –          Katarzyna Konarska –          Paulina Banaszek –          Sylwia Kryśkiewicz –          Karolina Górczak –          Marta Klukowska –          Marlena  Gaj –          Marlena Urbaniak –          Marlena Rybak –          Paulina Pieżak Opiekun sportowy – Piotr Nida   Chłopcy: 1m. – Gimnazjum Rząśnik 2m. – Gimnazjum 1 Wyszków 3m. – Gimnazjum Zabrodzie 4m. – Gimnazjum Brańszczyk   Skład zwycięskiego zespołu z Gimnazjum w Rząśniku: –          Dawid Wróbel –          Michał Marzoch –          Damian Murza –          Dominik Witkowski –          Piotr Włodarczyk –          Daniel Koński –          Łukasz Kozon –          Łukasz Deptuła –          Adam Balczyński –          Mateusz Krawczyk Opiekun sportowy – Iwona Zaremba i Jacek Gołębiewski Skład drugiego zespołu z Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie: –          Dominik Wultański –          Kamil Kwiatkowski –          Kacper Augustynik –          Mamil Sitek –          Błażej Ogonowski –          Mateusz Depta –          Patryk Grzybowski –          Dawid Kulesza –          Mateusz Chmiel –          Marcin Jaszewski –          Maciej Stańczak (rezerwa) –          Mateusz Rudnicki (rezerwa) Opiekun sportowy –  Sławomir Niemyski Skład trzeciego zespołu z Gimnazjum w Zabrodziu: –          Dominik Rosa –          Sebastian Krawczyk –          Sebastian Nadaj –          Patryk Mościcki –          Karol Paź –          Marcin Perzanowski –          Sebastian Mróz –          Łukasz Wójcik –          Kewin Cimiotti –          Piotr Perguż –          Dawid Dąbrowski Opiekun sportowy – Piotr Nida Zawody przygotowali i wzorowo przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Piotr Bralewski i Aneta Marchewska, którzy wraz z  Krzysztofem Abramczykiem sędziowali zawody, które trwały od godz. 1000 – do 1330 Zawody rozpoczęła pełniąca obowiązki dyrektora Szkoły...

więcej