Biegi przełajowe w Długosiodle

Kwi 24, 13 Biegi przełajowe w Długosiodle

Dodał - in Sport

Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców odbyły się 18 kwietnia 2013 roku w Długosiodle.     Końcowa klasyfikacja dziewcząt:   1 m. – I LO Wyszków 2 m. – ZS nr 1 Wyszków 3 m. – ZS nr 3 Wyszków 4 m. – ZS nr 2 Wyszków   Najlepsza zawodniczka: Petrykowska Joanna z I LO Wyszków     Końcowa klasyfikacja chłopców:   1 m. – ZS nr 1 Wyszków 2 m. – ZS nr 3 Wyszków 3 m. – I LO Wyszków 4 m. – ZS nr 2 Wyszków 5 m. – ZS Długosiodło   Najlepszy zawodnik: Piątek Łukasz z ZS nr 1 Wyszków       Składy zwycięskich zespołów dziewcząt.   I miejsce I LO Wyszków –          Dziewulska Beata –          Oczkowicz Małgorzata –          Petrykowska Joanna –          Uzdowska Agata –          Jackowska Malwina –          Iwańska Natalia –          Pietruchowska Karolina Opiekun: Bernatowicz Zofia     II miejsce – ZS nr 1 Wyszków –          Dąbrowska Marta –          Konarska Katarzyna –          Sobolewska Ewelina –          Szczerba Monika –          Szczepankowska Paulina –          Rudnik Katarzyna –          Ordak Ewelina –          Sroka Aleksandra –          Gierek Karolina Opiekun: Strzemieczna Marzena     Składy zwycięskich zespołów chłopców.   I miejsce ZS nr 1 Wyszków –          Boniecki Bogusław –          Brejnak Damian –          Maciak Mateusz –          Piątek Łukasz –          Kuciński Przemysław –          Wróbel Jakub –          Wiśniewski Dominik –          Wiśniewski Kacper –          Wawryła Adrian –          Augustyniak Adam –          Chełchowski Grzegorz Opiekun: Majewska Jan     Zawody sędziowali Zdziera Andrzej – gospodarz zawodów, Kaniewski Marek, Pawłowski Rafał, Skierkowski Janusz, ks. Chełstowski Grzegorz, Szydlik Grzegorz. Opiekę medyczną zapewniła Kurowska Jadwiga.   Organizatorem zawodów, które trwały w godz. 10:00 – 12:30 był Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu, a bardzo dobrze przygotowali i przeprowadzili je nauczyciele wychowania fizycznego pod przewodnictwem Zdziery Andrzeja i Kaniewskiego Marka. Zwycięskie drużyny otrzymały z rąk dyrektor POKiS Marii Gajewskiej puchary i medale, a dyplomy uczestnictwa wszystkie zespoły startujące w zawodach.       Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.   Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii dziewcząt: –          indywidualne biegi przełajowe, –         ...

więcej

Szkóły Ponadgimnazjalne – piłka ręczna chłopców

Kwi 24, 13 Szkóły Ponadgimnazjalne – piłka ręczna chłopców

Dodał - in Sport

W dniu  8 kwietnia 2013 r. w Zespole Szkół nr 3 w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.   Wyniki meczów: –          ZS nr 3 Wyszków – ZS nr 2 Wyszków – 16:3 –          I LO Wyszków – ZS nr 1 Wyszków – 15:8 –          ZS nr 1 Wyszków – ZS nr 2 Wyszków – 16:10 –          ZS nr 3 Wyszków – I LO Wyszków – 13:14 –          ZS nr 2 Wyszków – I LO Wyszków – 11:16 –          ZS nr 3  Wyszków – ZS nr 1 Wyszków – 17:14   Klasyfikacja turnieju: 1 m. – I LO Wyszków 2 m. – ZS nr 3 Wyszków 3 m. – ZS nr 1 Wyszków 4 m. – ZS nr 2 Wyszków   Najlepszy zawodnik turnieju: Ciskowski Piotr z I LO Wyszków   Skład zwycięskiego zespołu z I LO Wyszków: –          Ciskowski Piotr –          Gołębiewski Daniel –          Jurczyk Piotr –          Owsianko Mariusz –          Kuchta Łukasz –          Godleś Przemysław –          Gołębiewski  Mariusz –          Gąsowski Maciej –          Dąbrowski Dominik –          Kamieniecki Patryk –          Kruszewski Mateusz –          Składanek Kamil –          Korytowski Michał Opiekun sportowy: Macioszczyk Mirosław     Skład II drużyny z Zespołu Szkół nr 3 Wyszków: –          Urbaniak Adrian –          Zawisza Michał –          Ambroziak Rafał –          Komorowski Damian –          Linka Mateusz –          Szymański Bartosz –          Kowalczyk Piotr –          Przybysz Kamil –          Deptuła Daniel –          Sokołowski Marcin –          Godlewski Amadeusz –          Nowakowski Patryk –          Ponichtera Karol –          Falba Mateusz Opiekun sportowy: Usielska Alicja i Dąbrowski Tomasz   Skład III drużyny z Zespołu Szkół nr 1 Wyszków: –          Bryczyński Mateusz –          Kamiński Hubert –          Dyl Łukasz –          Maciak Mateusz –          Sobolewski Kamil –          Jeż Kamil –          Pachulski Konrad –          Dąbrowski Dawid –          Wiśniewski Dominik –          Augustyniak Adam –          Puchalski Przemysław –          Zyśk Jakub –          Łaski Bartłomiej –          Wiśniewski Kacper –          Piątek Łukasz –          Maciak Mateusz Opiekun sportowy: Majewski Jan   Mecze sędziowali: Żebrowski Radosław, Bloch Radosław i Artur Rębowski Obsługa medyczna zawodów: Kurowska Alicja   Mecze trwały w godz. 9:00 – 16:00 Turniej zorganizował Powiatowy...

więcej

Szkoły Podstawowe – piłka ręczna chłopców

Kwi 24, 13 Szkoły Podstawowe – piłka ręczna chłopców

Dodał - in Sport

W dniu 7 kwietnia 2013 r. w Somiance odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w mini piłce ręcznej chłopców.   Wyniki meczów: SP nr 2 Wyszków – SP Brańszczyk – 5:1 SP Somianka – SP Rząśnik  – 15:1 SP nr 1 Wyszków – SP Brańszczyk – 19:2 SP nr 2 Wyszków – SP Rząśnik  – 7:2 SP nr 1 Wyszków – SP Somianka – 14:2 SP Rząśnik – SP Brańszczyk – 2:13 SP nr 2 Wyszków – SP Somianka  – 5:6 SP nr 1 Wyszków – SP Rząśnik – 25:3 SP Somianka – SP Brańszczyk – 14:4 SP nr 1 Wyszków – SP nr 2 Wyszków – 20:5   Kolejność turniejowa: 1m. – SP nr 1 Wyszków 2m. – SP Somianka 3m. – SP nr 2 Wyszków 4m. – SP Brańszczyk 5m. – SP Rząśnik   Najlepszy zawodnik turnieju: Bujanowicz Alan ze Szkoły Podstawowej nr 1   Skład zwycięskiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 Wyszków –          Matuszewski Przemysław –          Borkowski Adrian –          Bujanowicz Alan –          Czabaj Marcin –          Czabaj Maciej –          Gałązka Bartosz –          Gemzała Przemysław –          Król Karol –          Piedos Jarosław –          Szabłowski Tomasz –          Walo Patryk –          Wysocki Marcel –          Kolasiński Karol –          Wróbel Patryk Opiekun zespołu: Majewski Przemysław   Skład II zespołu ze Szkoły Podstawowej w Somiance –          Kanclerz Adrian –          Gerek Jakub –          Bajorek Bartosz –          Jadacki Cezary –          Woźnica Kacper –          Paź Patryk –          Puławski Kacper –          Kuchta Artur –          Sobiepański Kacper Opiekun zespołu: Dworacka Agnieszka   Skład III zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie –          Radzki Tomasz –          Lusa Michał –          Pieńkosz Wiktor –          Jackowski Oskar –          Grabowski Błażej –          Kacpra Bartosz –          Bereski Adrian –          Zyśk Krzysztof –          Fedorczyk Łukasz –          Stępień Piotr –          Fankidejski Patryk Opiekun zespołu: Nierubiec Lech   Mecze sędziował: Rębowski Artur i  Augustynik Jacek Obsługa medyczna zawodów: Gajewska Olga   Zawody trwały od godziny 9:00 do godz. 14:00 Zawody zostały zorganizowane przez Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu. Zawody bardzo dobrze przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Augustynik Jacek. Zwycięskie zespoły otrzymały puchary,...

więcej

Szkoły Gimnazjalne – piłka siatkowa

Kwi 24, 13 Szkoły Gimnazjalne – piłka siatkowa

Dodał - in Sport

W dniu 7 kwietnia 2013 r., w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców.   Wyniki meczów: –          Gim. nr 1 Wyszków – Gim. nr 2 Wyszków – 3:0 (25:17, 25:20, 25:17)   Klasyfikacja turniejowa: 1m. – Gim. nr 1 Wyszków 2m. – Gim. nr 2 Wyszków   Najlepszy zawodnik turnieju: Gołaś Mateusz z Gimnazjum nr 1   Skład zwycięskiego zespołu z Gimnazjum nr 1 Wyszków: –          Fijałkowski Norbert –          Gołaś Mateusz –          Grzywacz Dawid –          Jabłoński Mateusz –          Karłowicz Jakub –          Sobolewski Przemysław –          Szczesny Bartosz –          Choromański Dominik –          Grzybowski Patryk –          Jagielski Łukasz –          Przychodzki Patryk –          Ołów Paweł Opiekun zespołu: Głuc Sylwia   Mecz sędziowali: Przychodzień Lech i Dyga Agnieszka Obsługa medyczna zawodów: Kurowska Jadwiga   Turniej trwał w godzinach 900 – 1030. Organizatorem zawodów był Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy.     Ogólna klasyfikacja punktowa szkół: Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii chłopców: –          piłka nożna, –          indywidualne biegi przełajowe, –          halowa piłka nożna, –          drużynowy tenis stołowy, –          piłka koszykowa, –          unihokej, –          piłka siatkowa klasyfikacja szkół gimnazjalnych w kategorii chłopców jest następująca:   1 m. Gim. Zabrodzie – 29 pkt 2 m. Gim. nr 2 Wyszków – 22 pkt. 3 m. Gim. Rząśnik – 20 pkt. 4 m. Gim. nr 1 Wyszków – 18 pkt. 5 m. Gim. Stare Bosewo – 17 pkt. 6 m. Gim. Długosiodło – 16 pkt. 7 m. Gim. Brańszczyk – 15 pkt. 8 m. Gim. Somianka – 11 pkt. 9 m. Gim. Leszczydół Nowiny – 7,5 pkt. 10 m. Gim. Poręba – 6,5 pkt. 11 m. Gim. Rybno – 6 pkt 12 m.. Gim. nr 3 Wyszków – 4...

więcej

Mini piłka ręczna dziewcząt

Kwi 24, 13 Mini piłka ręczna dziewcząt

Dodał - in Sport

W dniach 6 kwietnia 2013 r. w Somiance odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w mini piłce ręcznej dziewcząt.     Wyniki meczów: SP nr 1 Wyszków – SP Brańszczyk – 7:3 SP Rząśnik – SP nr 2 Wyszków – 0:5 SP nr 1 Wyszków – SP Somianka – 7:2 SP Rząśnik – SP Brańszczyk – 0:3 SP nr 1 Wyszków – SP nr 2 Wyszków – 7:0 SP Somianka – SP Rząśnik – 4:2 SP Rząśnik – SP nr 1 Wyszków – 0:11 SP Somianka – SP Brańszczyk – 4:1 SP nr 2 Wyszków – SP Brańszczyk – 3:3 SP nr 2 Wyszków – SP Somianka – 4:3   Kolejność turniejowa: 1m. – SP nr 1 Wyszków 2m. – SP nr 2 Wyszków 3m. – SP Somianka 4m. – SP Brańszczyk 5m. – SP Rząśnik   Najlepsza zawodniczka turnieju: Łada Klaudia ze Szkoły Podstawowej nr 1   Skład zwycięskiego zespołu dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 Wyszków –          Zalewska Wiktoria –          Zalewska Weronika –          Pawłowska Natalia –          Undziakiewicz Julia –          Salwin Zuzanna –          Łada Klaudia –          Skolimowska Dominika –          Juszczyńska Oliwia –          Mikulec Karina –          Kilen Zuzanna –          Kaczmarczyk Oliwia –          Zagrodzka Aleksandra –          Heronimek Sandra –          Popek Patrycja –          Pieńczuk Oliwia Opiekun zespołu: Rębowski Artur   Skład II zespołu dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 2 Wyszków –          Jagiełło Klaudia –          Madyda Julia –          Ziółkowska Olga –          Gawryś Zuzanna –          Turek Klaudia –          Domalewska Sylwia –          Nowosielska Sandra –          Puścizn Natalia –          Szydlik Julia –          Oleksiak Anita –          Romanowicz Daria –          Gąska Emilia Opiekun zespołu: Wielgolewski Jan   Skład III zespołu dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Somiance: –          Puchalska Joanna –          Lewandowska Karolina –          Stańczak Agata –          Bednarska Ewa –          Świderska Katarzyna –          Kuchta Natalia –          Przybysz Aleksandra –          Wykowska Martyna –          Ziemińska Julia –          Pachulska Natalia –          Gąsior Alicja –          Czarnowska Izabela Opiekun zespołu: Dworacka  Agnieszka   Mecze sędziowali: Augustynik Jacek i Majewski Przemysław Obsługa medyczna zawodów: Gajewska Olga   Zawody trwały od godziny 9:00 do godz. 14:00 Zawody zostały zorganizowane przez...

więcej