Powiatowe Igrzyska Szkół Gimnazjalnych w lekkiej atletyce dla klas I-II i III

Maj 22, 13 Powiatowe Igrzyska Szkół Gimnazjalnych w lekkiej atletyce dla klas I-II i III

Dodał - in Sport

W  dniu 15 maja 2013 roku na stadionie WOSiR w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Gimnazjalnych w lekkiej atletyce dla klas I-II i III w kategorii dziewcząt i chłopców.   Klasyfikacja końcowa:     Dziewczęta klas I – II –          1 miejsce – Gim nr 1Wyszków– 70 pkt. –          2 miejsce – Gim Zabrodzie – 60 pkt. –          3 miejsce – Gim Brańszczyk – 49 pkt. –          4 miejsce – Gim nr 2 Wyszków – 34 pkt. –          5 miejsce – Gim Długosiodło – 33 pkt. –          6 miejsce – Gim nr 3 Wyszków – 31 pkt. –          7 miejsce – Gim Somianka – 16 pkt. –          7 miejsce – Gim Rząśnik – 16 pkt. –          9 miejsce – Gim Rybno – 12 pkt. –    10  miejsce – Gim Leszczydół Nowiny – 10 pkt. –    11  miejsce – Gim Wola Mystkowska – 4 pkt.   Dziewczęta klas III –          1 miejsce – Gim nr 1 Wyszków – 104 pkt. –          2 miejsce – Gim Somianka – 68 pkt. –          3 miejsce – Gim Długosiodło – 47 pkt. –          4 miejsce – Gim Leszczydół Nowiny – 45 pkt. –          5 miejsce – Gim Zabrodzie – 32 pkt. –          6 miejsce – Gim Brańszczyk – 27 pkt. –          7 miejsce – Gim nr 2 Wyszków – 23 pkt. –          8 miejsce – Gim nr 3 Wyszków – 9 pkt. –          9 miejsce – Gim Rybno – 6 pkt. –    10 miejsce – Gim Wola Mystkowska – 3 pkt. –    10 miejsce – Gim Rząśnik – 3 pkt.   Chłopcy klas I – II –          1 miejsce – Gim Długosiodło– 55 pkt. –          2 miejsce – Gim nr 1 Wyszków – 54 pkt. –          3 miejsce – Gim Leszczydół Nowiny– 45 pkt. –          4 miejsce – Gim Rząśnik – 42,5 pkt. –          5 miejsce – Gim Zabrodzie – 34 pkt. –          6 miejsce – Gim Somianka – 32 pkt. –          7 miejsce – Gim nr 3 Wyszków – 20 pkt –          8 miejsce – Gim nr...

więcej

Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych dziewcząt i chłopców w czwórboju lekkoatletycznym

Maj 22, 13 Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych dziewcząt i chłopców w czwórboju lekkoatletycznym

Dodał - in Sport

W  dniu 14 maja 2013 roku na stadionie WOSiR w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych dziewcząt i chłopców w czwórboju lekkoatletycznym.   Dziewczęta   Wyniki czwórboju: –          1 miejsce – SP nr 1 – 1066 pkt. –          2 miejsce – SP nr 5 – 989 pkt. –          3 miejsce – SP Długosiodło – 934 pkt. –          4 miejsce – SP Dębinki – 917 pkt. –          5 miejsce – SP Somianka – 642 pkt. –          6 miejsce – SP Rząśnik – 640 pkt.   Najlepsza zawodniczka zawodów: Łada Klaudia z SP nr 1 Wyszków   Skład zwycięskiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie:   –          Salwin Zuzanna –          Undziakiewicz Julia –          Zalewska Wiktoria –          Łada Klaudia –          Pawłowska Natalia –          Przybysławska Sandra Opiekun sportowy: Rębowski Artur     Skład drugiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie:   –          Sobolewska Patrycja –          Szczesna Patrycja –          Tymińska Zofia –          Malinowska Roksana –          Borzycka Alina –          Mogielnicka Natalia Opiekun sportowy: Godlewska Justyna     Skład trzeciego zespołu ze Szkoły Podstawowej w Długosiodle:   –          Borczon Katarzyna –          Książek Dominika –          Langiewicz Weronika –          Brejnak Maria –          Kosińska Monika –          Nortman Rozalia –          Podrażka Natalia – pk Opiekun sportowy:   Chłopcy:   Wyniki czwórboju: 1 miejsce – SP nr 5 – 1092 pkt. 2 miejsce – SP nr 1 Wyszków – 1061 pkt. 3 miejsce – SP Dalekie – 746 pkt. 4 miejsce – SP Zabrodzie – 695 pkt. 5 miejsce – SP Somianka – 693 pkt. 6 miejsce – SP Rząśnik – 557 pkt.   Najlepszy zawodnik zawodów: Rzemek Alan z SP nr 5 Wyszków   Skład zwycięskiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie   –          Grzybowski Miłosz –          Purgacz Aleksander –          Rzemek Alan –          Kujawski Arkadiusz –          Wyszyński Aleksander –          Skalik Wojciech Opiekun sportowy: Czarnecka Małgorzata   Skład drugiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie:   –          Piedos Jarosław –          Bućko Filip –          Garlacz Karol –          Bujanowicz Alan –          Wysocki Marcel –          Borkowski Adrian Opiekun sportowy: Majewski...

więcej

Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Podstawowych w ringo

Maj 17, 13 Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Podstawowych w ringo

Dodał - in Ogólna

W Starym Bosewie 8 maja 2013 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Podstawowych w ringo.   Wyniki meczów: SP Białebłoto – SP nr 1 Wyszków – 3:2 SP nr 1 Wyszków – SP Rybno – 2:3 SP Stare Bosewo – SP Rybno – 1:4 SP Białebłoto – SP Rybno – 4:1 SP Stare Bosewo – SP Białebłoto – 2:3 SP Stare Bosewo – SP nr 1 Wyszków – 2:3   Klasyfikacja turnieju: 1m. – SP Białebłoto 2m. – SP Rybno 3m. – SP nr 1 Wyszków 4m. – SP Stare Bosewo   Najlepsza zawodniczka turnieju: Zawadzka Zuzanna SP Białebłoto   Skład zwycięskiego zespołu ze Białegobłota: –          Zawadzka Zuzanna –          Stopka Natalia –          Tomczak Maria –          Buźniak Piotr –          Pyśk Dominik –          Ponichtera Dawid Opiekun: Kuczyński Daniel   Sędziowali: Pochmara Krzysztof, Kuczyński Daniel i Nida Piotr   Opieka medyczna: Kurowska Jadwiga   Zawody trwały od godziny 1000 – 1430 Zawody zostały zorganizowane przez Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu, a bardzo dobrze przeprowadzone przez Pochmarę Krzysztofa i nauczycieli wychowania fizycznego. Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, medale i dyplomy.   Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.   Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii dziewcząt: – mini piłka nożna, – indywidualne biegi przełajowe, – mini piłka koszykowa, – unihokej, – drużynowy tenis stołowy (łącznie klasy IV i V-V), – halowa piłka nożna, – mini piłka siatkowa, – mini piłka ręczna, – sztafetowe biegi przełajowe, – ringo (50% punktów uzyskanych przez zespół) punktacja szkół w kategorii dziewcząt jest następująca:   1 m. SP nr 2 Wyszków – 34,5 pkt. 2 m. SP nr 1 Wyszków – 32,5 pkt. 3 m. SP nr 5 Wyszków – 24 pkt. 4 m. SP Białebłoto – 18,5 pkt. 5 m. SP Rząśnik – 15 pkt. 6 m. SP Somianka – 14 pkt. 6 m. SP Długosiodło – 14 pkt. 8 m. SP Porządzie – 13 pkt. 9 m. SP Ulasek – 10 pkt. 10 m. SP Rybno – 9 pkt. 11 m. SP Dębinki – 8,5 pkt. 12 m. SP Kręgi –...

więcej

Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Gimnazjalnych w ringo

Maj 17, 13 Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Gimnazjalnych w ringo

Dodał - in Sport

W Starym Bosewie 8 maja 2013 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Gimnazjalnych w ringo.   Klasyfikacja turnieju: 1m. – Gim. Stare Bosewo 2m. – Gim. Zabrodzie 3m. – Gim. Poręba 4m. – Gim. nr 1 Wyszków 5m. – Gim. Rybno   Najlepszy zawodnik turnieju: Bloch Bartłomiej z Gimnazjum Stare Bosewo   Skład pierwszego zespołu ze Starego Bosewa: –          Kuczyńska Katarzyna –          Choszczyk Marzena –          Piwko Małgorzata –          Bloch Bartłomiej –          Puścizn Damian –          Kruszewski Damian Opiekun: Pochmara Krzysztof   Sędziowali: Pochmara Krzysztof   Opieka medyczna: Kurowska Jadwiga   Zawody trwały od godziny 1000 – 1430 Zawody zostały zorganizowane przez Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu, a bardzo dobrze przeprowadzone przez Krzysztofa Pochmarę i nauczycieli wychowania fizycznego. Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, medale i dyplomy.   Ogólna klasyfikacja punktowa szkół: Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii dziewcząt: –          piłka nożna, –          indywidualne biegi przełajowe, –          halowa piłka nożna, –          piłka koszykowa, –          drużynowy tenis stołowy, –          unihokej, –          piłka siatkowa, –          sztafetowe biegi przełajowe, –          piłka ręczna, –          ringo (50% punktów zdobytych przez zespół) klasyfikacja szkół gimnazjalnych w kategorii dziewcząt jest następująca:   1 m. Gim. nr 1 Wyszków – 49 pkt 2 m. Gim. Rząśnik – 34 pkt. 3 m. Gim. Zabrodzie – 31 pkt. 4 m. Gim. Somianka – 24 pkt. 4 m. Gim. nr 3 Wyszków – 24 pkt. 6 m. Gim. Brańszczyk – 16 pkt. 7 m. Gim. Stare Bosewo – 16 pkt. 8 m. Gim. Długosiodło – 14 pkt. 9 m. Gim. nr 2 Wyszków – 12 pkt. 10 m. Gim. Poręba – 7,5 pkt. 11 m. Gim Rybno – 6,5 pkt. 12 m. Leszczydół Nowiny – 5 pkt. 13 m. Gim. Wola Mystkowska – 2 pkt.     Ogólna klasyfikacja punktowa szkół: Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii chłopców: –          piłka nożna, –          indywidualne biegi przełajowe, –          halowa piłka nożna, –          drużynowy tenis stołowy, –          piłka koszykowa, –          unihokej, –          piłka siatkowa, –          sztafetowe biegi przełajowe, –          piłka ręczna, –          ringo (50% punktów zdobytych przez zespół) klasyfikacja szkół gimnazjalnych...

więcej

Piłka ręczna chłopców

Maj 16, 13 Piłka ręczna chłopców

Dodał - in Sport

W dniu 21 kwietnia 2013 r.  w Somiance odbyły się Powiatowe Igrzyska Gimnazjalne w piłce ręcznej chłopców. W turnieju wzięło udział 6 zespołów.   Wyniki turnieju: Grupa I Gim. nr 1 Wyszków– Gim. nr 2 Wyszków – 3:5 Gim. Somianka – Gim. nr 2 Wyszków – 11:8 Gim. nr 1 Wyszków – Gim. Somianka – 5:10 Grupa II Gim. Rząśnik – Gim. Poręba – 10:5 Gim. Poręba – Gim. Zabrodzie – 8:4 Gim. Rząśnik – Gim. Zabrodzie– 12:2 Półfinały Gim. Somianka – Gim. Poręba – 13:2 Gim. Rząśnik – Gim. nr 2 Wyszków – 12:8 Mecz o III miejsce Gim. nr 2 Wyszków – Gim. Poręba – 12:16 Mecz o I miejsce Gim. Rząśnik – Gim. Somianka – 5:6   Klasyfikacja turnieju: 1 m. Gimnazjum Somianka 2 m. Gimnazjum Rząśnik 3 m. Gimnazjum Poręba 4 m. Gimnazjum nr 2 Wyszków 5 m. Gimnazjum nr 1 Wyszków 6 m. Gimnazjum Zabrodzie   Najlepszy zawodnik turnieju: Skura Szymon z Gimnazjum w Somiance   Skład zespołów:   I miejsce: Gimnazjum Somianka: Salwin Tomasz, Augustynik Artur, Świercz Karol, Skura Szymon, Jeż Mateusz, Twardowski Dawid, Kruza Jarosław, Koczara Dawid, Staśkiewicz Kacper, Rogulski Tomasz, Fijałkowski Piotr, Wierzbicki Dawid, Gałązka Piotr, Sobiepański Łukasz. Opiekun: Augustynik Jacek   II miejsce: Gimnazjum Rząśnik: Łyczkowski Paweł, Krawczyk Mateusz, Turaja Michał, Włodarczyk Piotr, Orłowski Michał, Gaszczyński Bartłomiej, Świderek Krystian, Zwoliński Dawid, Wiśniewski Paweł, Balczyński Adam, Łada Michał. Deptuła Łukasz. Opiekunowie: Żołyński Stanisław   III miejsce: Gimnazjum Poręba: Jachna Karol, Liśkiewicz Dawid, Piórkowski Kamil, Wolf Paweł, Kulesza Paweł, Bączek Paweł, Jaworski Jakub, Brzostek Damian, Rytlewski Tomasz, Sowiecki Tomasz, Gałązka Marcin, Waszczak Kamil Opiekun:   Zawody sędziowali: Augustynik Jacek,  Rębowski Artur   Opieka medyczna: Gajewska Olga Zawody trwały w godz. 9:00 – 14:00. W imieniu organizatora zawodów Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu zawody bardzo dobrze przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego w Somiance Augustynik Jacek. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i medale, a wszystkie drużyny dyplomy. Organizator zwraca uwagę na bardzo wysoki poziom sportowy i kulturalny wszystkich startujących drużyn   Ogólna klasyfikacja punktowa szkół: Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii chłopców:...

więcej