Piłka nożna dziewcząt

Wrz 30, 17 Piłka nożna dziewcząt

Dodał - in Slider, Sport

W dniu 30.09.2017 r. w ramach Powiatowych Igrzysk Sportowych Szkół Gimnazjalnych odbyły się rozgrywki piłki nożnej dziewcząt. Dziewczęta grały na boisku „Orlik” w Zabrodziu.   Kolejność w turnieju: 1. Gimnazjum Zabrodzie 2. Gimnazjum Brańszczyk 3. Gimnazjum nr 3 Wyszków 4. Gimnazjum Wola Mystkowska 5. Gimnazjum Stare Bosewo 6. Gimnazjum Rząśnik 7. Szkoła Podstawowa nr 1 Wyszków – klasa VII Wyniki meczów: Grupa I: Gimnazjum Brańszczyk – Gimnazjum Stare Bosewo – 3:0 Gimnazjum Zabrodzie – Gimnazjum Rząśnik – 2:0 Gimnazjum Brańszczyk – Gimnazjum Zabrodzie – 0:1 Gimnazjum Stare Bosewo – Gimnazjum Rząśnik – 1:0 Gimnazjum Brańszczyk – Gimnazjum Rząśnik – 0:0 Gimnazjum Stare Bosewo – Gimnazjum Zabrodzie – 0:1 Grupa II SP nr 1 Wyszków – Gimnazjum Wola Mystkowska – 0:2 Gimnazjum nr 3 Wyszków – SP nr 1 Wyszków – 6:0 Gimnazjum nr 3 Wyszków – Gimnazjum Wola Mystkowska – 3:0 Mecze półfinałowe: Gimnazjum nr 3 Wyszków – Gimnazjum Brańszczyk – 0:1 Gimnazjum Zabrodzie – Gimnazjum Wola Mystkowska – 0:0 (1:0 w dogrywce) Mecz o III miejsce: Gimnazjum nr 3 Wyszków – Gimnazjum Wola Mystkowska – 3:1 Mecz o I miejsce Gimnazjum Brańszczyk – Gimnazjum Zabrodzie – 0:3   Skład pierwszego zespołu dziewcząt z Gimnazjum Zabrodzie: Skoczeń Agata, Ołdak Paulina, Pękul Daria, Banasiak Julia, Pakuła Magdalena, Zaremba Wioleta, Janicka Aleksandra, Gmur Maja, Zadrożna Aleksandra, Więch Małgorzata, Pakuła Martyna. Nauczyciel: Nida Piotr Skład drugiego zespołu dziewcząt z Gimnazjum Brańszczyk: Pałubińska Daria, Szymańska Weronika, Maciejczuk Aleksandra, Lipińska Aleksandra, Sówka Roksana, Deluga Klaudia, Świercz Julia, Fidelis Wioleta, Piorkowska Kinga, Murza Natalia. Nauczyciel: Bralewski Piotr Skład trzeciego zespołu dziewcząt z Gimnazjum nr 3 Wyszków: Prusik Julia, Owsiejko Julia, Lęg Julia, Jaruszewska Maja, Garbacz Aleksandra, Kalinowska Oliwia, Wyszyńska Natalia, Gryc Oliwia, Kowalewska Julita, Pękul Melania. Nauczyciel: Wołynko Karol Najlepsza zawodniczka: Skoczeń Agata – Gimnazjum Zabrodzie Srebrny Dyplom dla nauczyciela zwycięskiego zespołu: Nida Piotr – Gimnazjum Zabrodzie Mecze sędziowali: Nida Piotr, Sadurski Tomasz, Nadaj Mariola Zawody trwały w godz. 9:00 – 14:30. Gospodarzem zawodów była dyrektor Gimnazjum w Zabrodziu Oleksiak Elżbieta, w której imieniu bardzo dobrze zawody przeprowadził Nida Piotr....

więcej

Biegi przełajowe

Wrz 29, 17 Biegi przełajowe

Dodał - in Slider, Sport

Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych odbyły się 29 września 2017 r. na stadionie leśnym w Długosiodle w godz. 11.00 – 13.00   Zawodniczki, które wystartowały i ukończyły bieg przełajowy: Dziewczęta – dystans 1500 m.: Zwalińska Dominika – ZS nr 3 Wróbel Karolina – ZS nr 1 Witkowska Magdalena – ZS nr 3 Abramczyk Monika – I LO Jechna Katarzyna – I LO Dobosz Natalia – I LO Kozikowska Patrycja – ZS nr 3 Żurawska Aneta – ZS nr 3 Piotrowska Anita – ZS nr 3 Kulesza Anna – CEZiU Szulecka Weronika – CEZiU Badowska Karolina – I LO Wrzaszczak Małgorzata – ZS nr 3 Jechna Ilona – ZS nr 3 Heronimek Sandra – I LO Kozon Sylwia – ZS nr 1 Sieluk Martyna – ZS nr 1 Lewandowska Julia – I LO Kowalczyk Julia – ZS nr 1 Kilen Zuzanna – I LO Chełchowska Natalia – CEZiU Makowska Daria – CEZiU Przybyłowska Natalia – ZS nr 3 Juszczyńska Oliwia – I LO Stopka Natalia – CEZiU Jończyk Izabela – CEZiU Ciemerych Aleksandra – CEZiU Grzyb Gabriela – ZS nr 1 Skoczeń Olga – ZS nr 1 Mikucka Dominika – ZS Długosiodło Michalak Daria – ZS nr 1 Zyśk Katarzyna – ZS nr 1 Poza konkursem startowały trzy zawodniczki. Kolejność klasyfikacji szkół wśród dziewcząt – w punktacji n+1: 1 m. – ZS nr 3 Wyszków – 187 pkt. nauczyciel Gąsiewski Mateusz – 8 pkt. 2 m. – I LO Wyszków – 160 pkt. nauczyciel Bernartowicz Zofia – 6 pkt. 3 m. – ZS nr 1 Wyszków – 90 pkt. nauczyciel Strzemieczna Marzena – 5 pkt. 4 m. – CEZiU Wyszków – 89 pkt. nauczyciel Laskowska Ewa, Wultańska Monika – 4 pkt. 5 m. – ZS Długosiodlo – 3 pkt. nauczyciel Zdziera Andrzej – 3 pkt. Najlepsza zawodniczka: Zwalińska Dominika – ZS nr 3 Wyszków Srebrny Dyplom dla nauczyciela zwycięskiego zespołu Gąsiewskiego Mateusza – ZS nr 3 Wyszków Chłopcy – dystans 1500 m.: Połodziuk Piotr – ZS nr 3 Baliński Bartosz – I LO...

więcej

Indywidualne biegi przełajowe

Wrz 29, 17 Indywidualne biegi przełajowe

Dodał - in Slider, Sport

Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych odbyły się 29 września 2017 r. na stadionie leśnym w Długosiodle w godz. 1100 – 1300   Zawodniczki, które wystartowały i ukończyły bieg przełajowy:   Dziewczęta – dystans 1500 m.: Zwalińska Dominika – ZS nr 3 Wróbel Karolina – ZS nr 1 Witkowska Magdalena – ZS nr 3 Abramczyk Monika – I LO Jechna Katarzyna – I LO Dobosz Natalia – I LO Kozikowska Patrycja – ZS nr 3 Żurawska Aneta – ZS nr 3 Piotrowska Anita – ZS nr 3 Kulesza Anna – CEZiU Szulecka Weronika – CEZiU Badowska Karolina – I LO Wrzaszczak Małgorzata – ZS nr 3 Jechna Ilona – ZS nr 3 Heronimek Sandra – I LO Kozon Sylwia – ZS nr 1 Sieluk Martyna – ZS nr 1 Lewandowska Julia – I LO Kowalczyk Julia – ZS nr 1 Kilen Zuzanna – I LO Chełchowska Natalia – CEZiU Makowska Daria – CEZiU Przybyłowska Natalia – ZS nr 3 Juszczyńska Oliwia – I LO Stopka Natalia – CEZiU Jończyk Izabela – CEZiU Ciemerych Aleksandra – CEZiU Grzyb Gabriela – ZS nr 1 Skoczeń Olga – ZS nr 1 Mikucka Dominika – ZS Długosiodło Michalak Daria – ZS nr 1 Zyśk Katarzyna – ZS nr 1   Poza konkursem startowały trzy zawodniczki.    Kolejność klasyfikacji szkół wśród dziewcząt – w punktacji n+1:   1 m. – ZS nr 3 Wyszków – 187 pkt. nauczyciel Gąsiewski Mateusz – 8 pkt. 2 m. – I LO Wyszków – 160 pkt. nauczyciel Bernartowicz Zofia – 6 pkt. 3 m. – ZS nr 1 Wyszków – 90 pkt. nauczyciel Strzemieczna Marzena – 5 pkt. 4 m. – CEZiU Wyszków – 89 pkt. nauczyciel Laskowska Ewa, Wultańska Monika – 4 pkt. 5 m. – ZS Długosiodlo – 3 pkt. nauczyciel Zdziera Andrzej – 3 pkt.   Najlepsza zawodniczka: Zwalińska Dominika – ZS nr 3 Wyszków Srebrny Dyplom dla nauczyciela zwycięskiego zespołu Gąsiewskiego Mateusza – ZS nr 3 Wyszków   Chłopcy – dystans 1500 m.: Połodziuk Piotr – ZS...

więcej

Mistrzostwa Powiatu

Wrz 23, 17 Mistrzostwa Powiatu

Dodał - in Slider, Sport

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych Szkół Podstawowych odbyły się w Długosiodle na stadionie leśnym 23 września 2017 r.   Dziewczęta – rok ur. 2007 (klasa IV) 1 m. Kobiałka Natalia – SP Długosiodło 2 m. Staśkiewicz Aleksandra – SP Adelin 3 m. Pędzich Olga – SP Długosiodło 4 m. Chacińska Maja – SP nr 1 Wyszków (rok ur. 2008) 5 m. Mielczarczyk Agata – SP Olszanka 6 m. Stokarska Weronika – SP 2 Wyszków 7 m. Godleś Zuzanna – SP Rząśnik 8 m. Ruszczak Maria – SP Zbrodzie 9 m. Bloch Oliwia – SP nr 5 Wyszków 10 m. Staniszewska Amelia – SP Wola Mystkowska 11 m. Marszał Zuzanna – SP Trzcianka 12 m. Łobacz Aleksandra – SP Stare Bosewo Zawodniczki z tego rocznika nie startują w zawodach międzytpowiatowych. Chłopcy – rok ur. 2007 (klasa IV) 1 m. Ziętara Bartłomiej – SP 1 Wyszków 2 m. Adameczek Łukasz – SP Dębinki 3 m. Roszkowski Jan – SP 1 Wyszków 4 m. Rózga Aleksander – SP 5 Wyszków 5 m. Kozij Beniamin – SP Długosiodło 6 m. Pyśk Jakub – SP Białebłoto 7 m. Powierza Milołaj – SP nr 5 Wyszków 8 m. Sioma Jakub – SP nr 5 Wyszków 9 m. Rosłoniec Bartłomiej – SP Komorowo 10 m. Piórkowski Bartosz – SP nr 2 Wyszków 11 m. Kiełczewski Damian – SP Dalekie 12 m. Morka Jakub – SP 5 Wyszków Zawodnicy z tego rocznika nie startują w zawodach międzytpowiatowych. Dziewczęta – rok ur. 2006 (klasa V) 1 m. Szymanik Joanna – SP Brańszczyk 2 m. Kozłowska Zuzanna – SP 5 Wyszków 3 m. Boguszewska Dominika – SP Zabrodzie 4 m. Górecka Natalia – SP Zabrodzie 5 m. Nasiadka Sylwia – SP nr 5 Wyszków 6 m. Puławska Milena – SP Turzyn 7 m. Kuchta Zuzanna – SP nr 1 Wyszków 8 m. Rębowska Iwona – SP Długosiodło 9 m. Bączek Julia – SP nr 5 Wyszków 10 m. Banach Kornelia – SP nr 5 Wyszków 11 m. Salwin Julia – SP 5 Wyszków...

więcej

Biegi przełajowe Szkół Gimnazjalnych

Wrz 23, 17 Biegi przełajowe Szkół Gimnazjalnych

Dodał - in Slider, Sport

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych Szkół Gimnazjalnych odbyły się w Długosiodle na stadionie leśnym 23 września 2017r.   Dziewczęta – rok ur. 2003 (klasa II)   1 m. Jechna Martyna – Gim Rząśnik 2 m. Bulik Wiktoria – Gim Zabrodzie 3 m. Kowalska Katarzyna – Gim Leszczydół Nowiny 4 m. Pakuła Martyna – Gim Zabrodzie 5 m. Szabłowska Gabriela  – Gim Somianka 6 m. Oniszk Joanna – Gim Somianka 7 m. Ślubowska Karolina – Gim Stare Bosewo 8 m. Orlińska Alicja – Gim Rybno 9 m. Kaczmarczyk Kamila – Gim 1 Wyszków 10 m. Rakowiecka Vanessa – Gim 1 Wyszków 11 m. Głowacka Karolina – Gim Długosiodło 12 m. Mróz Nadia – Gim Rząśnik   13 m. Uchal Weronika – Gim Stare Bosewo – rezerwa 14 m. Gołębiewska Aleksandra – Gim nr 1 Wyszków– rezerwa 15 m. Dąbrowska Maja – Gim 1 Wyszków – rezerwa 16 m. Kołodziejczyk Sandra – Gim Rząśnik – rezerwa   Chłopcy – rok ur. 2003 (klasa II)   1 m. Archacki Kacper – Gim 1 Wyszków 2 m. Kulesza Kacper – Gim Zabrodzie 3 m. Laskowski Dominik – Gim Brańszczyk 4 m. Depta Antoni – Gim 1 Wyszków 5 m. Dziubiel Antoni – Gim 2 Wyszków 6 m. Sobolewski Hubert – Gim Wola Mystkowska 7 m. Kalisz Dawid – Gim 1 Wyszków 8 m. Gorczyński Paweł  – Gim 1 Wyszków 9 m. Puścian Paweł – Gim 1 Wyszków 10 m. Szymański Bartosz – Gim 1 Wyszków 11 m. Andrzejczak Kacper – Gim Stare Bosewo 12 m. Popławski Dominik – Gim 2 Wyszków   13 m. Sępkowski Patryk – Gim Długosiodło – rezerwa 14 m. Sosnowski Maciej – Gim 1 Wyszków – rezerwa 15 m. Sitek Mateusz – Gim Rząśnik – rezerwa 16 m. Nasiadka Aleksander – Gim Długosiodło – rezerwa   Dziewczęta – rok ur. 2002 (klasa III)   1 m. Młynarska Marta – Gim 1 Wyszków 2 m. Wicińska Izabela – Gim Leszczydół Nowiny 3 m. Pakuła Magdalena – Gim Zabrodzie 4 m. Wróblewska Wiktoria – Gim...

więcej