Biegi przełajowe

Paź 07, 17 Biegi przełajowe

W dniu 7 października 2017 r. w Szkole Podstawowej w Knurowcu odbyły się w ramach Powiatowych Igrzysk Szkół Podstawowych sztafetowe biegi przełajowe dla dziewcząt i chłopców.

 

Dziewczęta:

 

1m. – SP nr 5 Wyszków

2m. – SP Zabrodzie

3m. – SP Rząśnik

4m. – SP Brańszczyk

5m. – SP nr 1 Wyszków

 

Najlepsza zawodniczka: cały zespół z SP nr 5 Wyszków

Srebrny Dyplom: Roszkowski Dariusz – nauczyciel zwycięskiego zespołu z SP nr 5 Wyszków

 

 

Skład pierwszego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie:

Więch Barbara, Gizińska Karolina, Bączek Julia, Salwin Julia, Kozłowska Zuzanna, Zawadzka Weronika, Gąsior Julia, Banach Kornelia, Obrębska Nikola, Orzoł Julia.

Opiekun sportowy: Roszkowski Dariusz

 

 

Skład drugiego zespołu ze Szkoły Podstawowej w Zabrodziu

Topolewska Justyna, Ołdak Zofia, Ruszczak Maria, Boguszewska Dominika, Kryszkiewicz Ewelina, Pajer Julia, Napłoszek Klaudia, Baranowska Julia, Górecka Natalia, Dana Oliwia.

Opiekun sportowy: Mędrzycki Maciej i Kosiorek Dariusz

 

Skład trzeciego zespołu ze Szkoły Podstawowej w Rząśniku:

Świdwa Maria, Sępkowska Amelia, Kaczendryk Anna, Prusik Oliwia, Koczara Malwina, Godleś Zuzanna, Pawlik Julia, Łachacka Małgorzata, Mróz Julia, Szurawska Aleksandra, Mąka Aleksandra.

Opiekun sportowy: Kalwara Iwona i Zaremba Iwona

 

 

Chłopcy:

 

1m. – SP nr 1 Wyszków

2m. – SP nr 5 Wyszków

3m. – SP Długosiodło

4m. – SP Rząśnik

5m. – SP Zabrodzie

 

Najlepszy zawodnik: Krawczyk Alan z SP nr 1 Wyszków

Srebrny Dyplom: Dyga Agnieszka – nauczyciel zwycięskiego zespołu z SP nr 1 Wyszków

 

Skład zwycięskiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie:

Skoczeń Jakub, Trzciński Bartosz, Karamus Dominik, Gołębiewski Mikołaj, Wojciechowski Jakub,

Roszkowski Jan, Uzdowski Bartłomiej, Skrodzki Krystian, Lusa Kacper, Krawczyk Alan, Purta Jakub.

Opiekun sportowy: Dyga Agnieszka i Sienkiewicz Łukasz

 

Skład drugiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie:

Archacki Jakub, Sadowski Szymon, Kurowski Jakub, Bajorek Damian, Dziubłowski Szymon, Dąbrowski Hubert, Bobowski Igor, Powierza Mikołaj, Kucharczyk Bartosz, Morka Bartosz.

Opiekun sportowy: Godlewska Justyna

 

 

Skład trzeciego zespołu ze Szkoły Podstawowej w Długosiodle:

Kolankiewicz Mateusz, Ołów Kamil, Kozij Beniamin, Samsel Konrad, Ludwikowski Jakub, Jusiński Piotr, Sadowski Dawid, Rosiński Mateusz, Reising Piotr, Książek Mateusz.

Opiekun sportowy: Trentowski Wojciech

 

Zawody trwały od godziny 9:00 do godz. 15:00. Zawody zorganizował Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu dyrektor Gajewska Maria, a bardzo dobrze przeprowadzili je nauczyciele wychowania fizycznego z ZS w Brańszczyku Bralewski Piotr i Marchewka Aneta.

Zwycięskim zespołom puchary, medale, dyplomy i srebrny dyplom dla nauczyciela – ufundowane przez burmistrza Wyszkowa (podwójnie) i wójtów z gmin powiatu wyszkowskiego wręczyli nauczyciele wychowania fizycznego zwycięskich zespołów.

 

Sędziowie :Abramczyk Krzysztof, Najmoła Michał, Marchewka Aneta, Bralewski Piotr, Rębowski Artur, Rębowski Sebastian.

 

 

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

 

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii dziewcząt:

– mini piłka nożna,

– sztafetowe biegi przełajowe

punktacja szkół w kategorii dziewcząt jest następująca:

 

SP Białebłoto – 8 pkt

SP Zabrodzie – 8 pkt.

SP nr 5 Wyszków – 8 pkt

SP Stare Bosewo – 6 pkt.

SP Bielino – 5 pkt.

SP Rząśnik – 5 pkt.

SP nr 1 Wyszków – 5 pkt. (1 pkt. naliczony z gimnazjalnej piłki nożnej)

SP Brańszczyk – 4 pkt

SP Somianka – 4 pkt.

SP nr 3 Wyszków – 3 pkt.

 

 

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

 

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii chłopców:

– mini piłka nożna,

– sztafetowe biegi przełajowe,

punktacja szkół w kategorii chłopców jest następująca:

 

SP nr 1 Wyszków – 14 pkt.

SP Rząśnik– 8 pkt.

SP nr 2 Wyszków – 8 pkt.

SP nr 5 Wyszków – 6 pkt.

SP Stare Bosewo– 5 pkt.

SP Długosiodło – 5 pkt.

SP Zabrodzie  – 5 pkt.

SP Poręba – 3 pkt.

SP Somianka – 1 pkt.