Biegi przełajowe

Wrz 26, 14 Biegi przełajowe

Dodał - in Slider, Sport

Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych odbyły się 26 września 2014 r. na stadionie leśnym w Długosiodle w godz. 1000 – 1130.   Zwycięzcy poszczególnych kategorii, którzy zakwalifikowali się do zawodów międzypowiatowych:   Dziewczęta – dystans 1000 m.:  Nadaj Karolina – ZS nr 3 Wyszków Pokraśniewicz Karolina – ZS nr 3 Wyszków Ordak Ewelina – ZS nr 1 Wyszków Sarnacka Klaudia – I LO Wyszków Pokraśniewicz Paulina – ZS nr 3 Wyszków Jackowska Malwina – I LO Wyszków Uzdowska Agata – I LO Wyszków Uzdowska Magdalena – I LO Wyszków Suchenek Milena – ZS nr 1 Wyszków Kania Weronika – ZS nr 3 Wyszków Deptuła Klaudia – ZS nr 3 Wyszków Orłowska Karolina – ZS nr 3 Wyszków   Chłopcy – dystans 1400 m.: Oleksiak Przemysław – ZS nr 2 Wyszków Marzoch Michał – ZS nr 3 Wyszków Piątek Łukasz – ZS nr 1 Wyszków Sikora Adrian – ZS nr 2 Wyszków Godlewski Amadeusz – ZS nr 3 Wyszków Wróbel Dawid – ZS nr 1 Wyszków Rzemek Mateusz – ZS nr 1 Wyszków Grzonka Dariusz – ZS nr 1 Wyszków Zieliński Damian – ZS nr 1 Wyszków Oczkowicz Piotr – I LO Wyszków Kalinowski Dawid – ZS nr 3 Wyszków Wawryła Adrian – ZS nr 1 Wyszków     Kolejność klasyfikacji szkół wśród dziewcząt: 1 m. – ZS nr 3 Wyszków – 120 pkt. 2 m. – I LO Wyszków – 105 pkt. 3 m. – ZS nr 1 Wyszków – 71 pkt. 4 m. – ZS Długosiodło – 5 pkt. Najlepsza zawodniczka: Nadaj Karolina – ZS nr 3 Wyszków Srebrny Dyplom (z 10 g. blaszką ze srebra) dla nauczyciela zwycięskiego zespołu: Ostrowski Krzysztof – ZS nr 3 Wyszków   Kolejność klasyfikacji szkół wśród chłopców: 1 m. – ZS nr 1 Wyszków – 248 pkt. 2 m. – ZS nr 3 Wyszków – 196 pkt. 3 m. – ZS nr 2 Wyszków – 150 pkt. 4 m. – I LO Wyszków – 139 pkt. 5 m. – ZS Długosiodło – 48 pkt....

więcej

Turniej mini piłki nożnej chłopców

Wrz 21, 14 Turniej mini piłki nożnej chłopców

Dodał - in Slider, Sport

W dniu 21.09.2014 r. w ramach Powiatowych Igrzysk Sportowych Szkół Podstawowych, rozegrano turniej mini piłki nożnej chłopców w Gimnazjum nr 2. Zawody odbyły się na boisku ze sztuczną trawą. Od roku szkolnego 2014/2015 wprowadzony jest Srebrny Dyplom, opatrzony srebrną blaszką o wadze 10 g. Otrzymuje go nauczyciel zwycięskiego zespołu.     Wyniki meczów:   Grupa I SP Ulasek – SP nr 2 Wyszków – 1:2 SP Zabrodzie – SP Knurowiec – 2:0 SP Zabrodzie – SP Ulasek – 2:0 SP nr 2 Wyszków – SP Knurowiec – 1:0 SP nr 2 Wyszków – SP Zabrodzie – 1:0 SP Ulasek – SP Knurowiec – 5:1   Grupa II SP Długosiodło – SP nr 1 Wyszków – 0:2 SP nr 1 Wyszków – SP Rząśnik – 0:4 SP Długosiodło – SP Rząśnik – 1:8   Mecze półfinałowe SP nr 1 Wyszków – SP nr 2 Wyszków – 1:0 SP Zabrodzie – SP Rząśnik – 1:2   Mecz o III miejsce SP Zabrodzie – SP nr 2 Wyszków – 1:0   Mecz o I miejsce SP nr 1 Wyszków – SP Rząśnik – 1:1 (rzuty karne – 0:2)   Ostateczna klasyfikacja turnieju:   SP Rząśnik SP nr 1 Wyszków SP Zabrodzie SP nr 2 Wyszków SP Ulasek SP Długosiodło SP Knurowiec   Najlepszy zawodnik: Kałek Dawid z SP Rząśnik Srebrny Dyplom dla nauczyciela zwycięskiego zespołu: Żołyński Stanisław – SP Rząśnik   Skład zwycięskiego zespołu z SP Rząśnik: Bloch Dawid, Sośnicki Mateusz, Kałek Dawid, Rębała Marcin, Brzezicki Jakub, Puder Rafał, Abramczyk Mateusz, Kujawa Jakub, Toporowski Hubert, Kaczmarczyk Szymon, Masalski Patryk, Stańczak Sebastian. Nauczyciel: Żołyński Stanisław       Skład drugiego zespołu: Łada Hubert, Stankiewicz Wiktor, Kolasiński Karol, Wróbel Patryk, Dziadak Krystian, Rajczak Wiktor, Wrzesiński Piotr, Murza Krystian, Miasek Mateusz, Kalisz Dawid, Augustynik Karol, Popławski Dominik. Nauczyciel: Majewski Przemysław   Skład trzeciego zespołu: Kryszkiewicz Marcin, Połodziuk Paweł, Chudy Daniel, Augustyniak Piotr, Kostrzewa Sebastian, Kraśkiewicz Łukasz, Nadaj Bartłomiej, Chmiel Karol, Banasiak Daniel, Augustyniak Nikodem. Nauczyciel: Mędzrycki Maciej     Zawody trwały od godz. 9:00 do godz. 14:00. Mecze sędziowali: Chrzczonowski...

więcej

Turniej mini piłki nożnej dziewcząt

Wrz 20, 14 Turniej mini piłki nożnej dziewcząt

Dodał - in Slider, Sport

W dniu 20.09.2014 r. w ramach Powiatowych Igrzysk Sportowych Szkół Podstawowych, rozegrano turniej mini piłki nożnej dziewcząt w Gimnazjum nr 2. Zawody odbyły się na boisku ze sztuczną trawą. Od roku szkolnego 2014/2015 wprowadzony jest Srebrny Dyplom, opatrzony srebrną blaszką o wadze 10 g. Otrzymuje go nauczyciel zwycięskiego zespołu.   Wyniki meczów:   Grupa I SP Stare Bosewo – SP Zabrodzie – 0:1 SP nr 3 Wyszków – SP Stary Lubiel– 0:0 SP Zabrodzie – SP nr 3 Wyszków – 0:0 SP Stary Lubiel – SP Stare Bosewo – 2:0 SP nr 3 Wyszków – SP Stare Bosewo – 4:0 SP Zabrodzie – SP Stary Lubiel – 1:2   Grupa II SP Nowe Budy – SP nr 5 Wyszków – 0:0 SP Ulasek – SP nr 5 Wyszków – 1:1 SP Nowe Budy – SP Ulasek – 0:6   Mecze półfinałowe SP Stary Lubiel – SP nr 5 Wyszków – 3:0 SP nr 3 Wyszków – SP Ulasek – 0:2   Mecz o III miejsce SP nr 5 Wyszków – SP nr 3 Wyszków – 0:2   Mecz o I miejsce SP Stary Lubiel – SP Ulasek – 2:0   Ostateczna klasyfikacja turnieju:   SP Stary Lubiel SP Ulasek SP nr 3 Wyszków SP nr 5 Wyszków SP Zabrodzie SP Nowe Budy SP Stare Bosewo   Najlepsza zawodniczka: Dudzik Martyna –  SP Stary Lubiel Srebrny Dyplom dla nauczyciela zwycięskiego zespołu: Żołyński Stanisław – SP Stary Lubiel Podczas trwania turnieju postawą fair play wykazał się nauczyciel wychowania fizycznego z SP nr 3 Marek Bućko.   Zawody trwały od godz. 9:00 do godz. 13:00. Mecze sędziowali: Żołyński Stanisław i Nowak Agnieszka   Skład zwycięskiego zespołu z SP Stary Lubiel: Dudzik Martyna, Zdunek Klaudia, Kołodziejska Jolanta, Przychodzka Ewelina, Chodna Izabela, Kasińska Klaudia, Banaszek Wioleta, Rutkowska Klaudia, Żebrowska Angelika. Nauczyciel: Żołyński Stanisław   Skład drugiego zespołu z SP Ulasek: Kowalczyk Monika, Murza Klaudia, Sobolewska Daria, Kruk Kinga, Perczyńka Olga, Stępkowska Julia, Szczesna Gabryela, Wiśniewska Klaudia Opiekun: Dworecka Agnieszka   Zawody zorganizował Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu. Zwycięskie zespoły...

więcej

Sprawozdanie Szkół Ponadgimnazjalnych

Cze 16, 14 Sprawozdanie Szkół Ponadgimnazjalnych

Dodał - in Slider, Sport

Sprawozdanie obejmuje okres od 27 września 20132 r. do 13 czerwca 2014 r. i dotyczy realizacji programu Powiatowych Igrzysk Szkół Ponadgimnazjalnych na terenie powiatu wyszkowskiego, które odbywały się pod patronatem i zabezpieczeniu finansowym starosty Bogdana Pągowskiego.     Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu w Wyszkowie zorganizował łącznie 18 zawodów sportowych rangi powiatowej –  10 w kategorii dziewcząt i 10 w kategorii chłopców.   W szkołach ponadgimnazjalnych odbyły się następujące zawody:   –          Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. –          Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. –          Piłka nożna dziewcząt i chłopców (boisko sztuczne). –          Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców. –          Tenis stołowy dziewcząt i chłopców. –          Halowa piłka nożna dziewcząt i chłopców. –          Pływanie dziewcząt i chłopców. –          Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców. –          Piłka ręczna dziewcząt i chłopców. –          Lekka atletyka dziewcząt i chłopców.   Całoroczne współzawodnictwo sportowe młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych, przy wielkim zaangażowaniu nauczycieli wychowania fizycznego, dyrektorów szkół i Starosty Powiatu  Wyszkowskiego w roku szkolnym 2013/2014 dobiegło końca.   W szkołach ponadgimnazjalnych kryteria naliczania punktów, w ostatecznej drużynowej klasyfikacji zawodów, były następujące:   –          I miejsce – 8 punktów –          II miejsce – 6 punktów. –          III miejsce – 5 punktów. –          IV miejsce – 4 punktów. –          V miejsce – 3 punkty. –          VI miejsce – 2 punkty. –          VII miejsce – 1 punkt.     Całoroczne wyniki rywalizacji szkół: Gospodarzami zawodów byli dyrektorzy poszczególnych szkół średnich, w których imieniu bardzo dobrze, z wielką starannością nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzali i sędziowali zawody z zachowaniem parametrów sportowych, wychowawczych i fair play – za co serdecznie dziękujemy.   Najlepsi zawodnicy poszczególnych dyscyplin:   ZS nr 1 Wyszków (indywidualne biegi przełajowe dziewcząt) – Ordak Ewelina ZS nr 1 Wyszków (indywidualne biegi przełajowe chłopców) – Piątek Łukasz ZS w Zabrodziu (piłka nożna dziewcząt) – Nadaj Natalia, I LO w Wyszkowie (piłka nożna dziewcząt) – Łyczkowska Monika ZS nr 1 w Wyszkowie (piłka nożna dziewcząt) – Szczerba Monika ZS nr 1 w Wyszkowie (piłka nożna chłopców) – Maciak Krzysztof ZS w Zabrodziu (piłka koszykowa dziewcząt) – Nadaj Natalia...

więcej

Sprawozdanie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

Cze 16, 14 Sprawozdanie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych

Dodał - in Slider, Sport

Sprawozdanie obejmuje okres od 14 września 2013 r. do 13 czerwca 2014 r. i dotyczy realizacji programu Powiatowych Igrzysk Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych na terenie powiatu wyszkowskiego, które odbywały się pod patronatem starosty Bogdana Pągowskiego i finansowane przez burmistrza i wójtów gmin z terenu powiatu wyszkowskiego.   Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu w Wyszkowie wraz z koordynatorami i nauczycielami w-f w sześciu gminach zorganizował łącznie 42 zawody sportowe rangi powiatowej podzielonych na kategorie szkół i kategorie wiekowe: –          W szkołach podstawowych odbyło się łącznie 21 zawodów, po 10 w kategorii dziewcząt i chłopców oraz 1 zawody ringo w kategorii razem dziewcząt i chłopców. –          W szkołach gimnazjalnych odbyło się łącznie 21 zawodów, po 10 w kategorii dziewcząt i chłopców oraz 1 zawody ringo w kategorii razem dziewcząt i chłopców.   W szkołach podstawowych odbyły się następujące zawody: –          Mini piłka nożna dziewcząt i chłopców. –          Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. –          Mini piłka koszykowa dziewcząt i chłopców. –          Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców. –          Halowa piłka nożna dziewcząt i chłopców. –          Unihokej dziewcząt i chłopców. –          Mini piłka siatkowa dziewcząt i chłopców. –          Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. –          Mini piłka ręczna dziewcząt i chłopców. –          Ringo (gra mieszana). –          Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców.   W szkołach gimnazjalnych odbyły się następujące zawody: –          Piłka nożna dziewcząt i chłopców. –          Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. –          Drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców. –          Piłka ręczna dziewcząt i chłopców. –          Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców. –          Unihokej dziewcząt i chłopców. –          Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców. –          Halowa piłka nożna dziewcząt i chłopców. –          Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców. –          Ringo (gra mieszana). –          Lekka Atletyka kl. I-II i kl. III dziewcząt i chłopców.   Program zawodów jest różnorodny i uczestniczą w nim wszystkie szkoły bez względu na stan posiadanej bazy do wychowania fizycznego. Zawody odbywają się systemem cyklu eliminacji od zawodów szkolnych do zawodów gminnych, z których prawo startu w zawodach powiatowych mają zwycięskie reprezentacje szkół z gmin i dwie reprezentacje z gminy Wyszków....

więcej

Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców w lekkiej atletyce (10.06.2014)

Cze 12, 14 Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców w lekkiej atletyce (10.06.2014)

Dodał - in Slider, Sport

W dniu 10 czerwca 2014 roku na stadionie WOSiR w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych dziewcząt i chłopców w lekkiej atletyce.   Klasyfikacja końcowa: Dziewczęta: 1 m. I LO Wyszków – 172 p. 2 m. ZS nr 1 Wyszków – 138 p. 3 m. ZS nr 3 Wyszków – 126 p. 4 m. TPU Wyszków – 43 p. 5 m. ZS nr 2 Wyszków – 32 p. Najlepsza zawodniczka turnieju: Gołębiewska Justyna z I LO w Wyszkowie Chłopcy: 1 m. ZS nr 1 Wyszków – 170 p. 2 m. ZS nr 3 Wyszków – 137 p. 3 m. ILO Wyszków – 124 p. 4 m. ZS nr 2 Wyszków – 113 p. 5 m. TPU Wyszków – 39 p. Najlepszy zawodnik turnieju: Pikora Emil z ZS nr 2 w Wyszkowie Wyniki w konkurencjach indywidualnych. Dziewczęta: 100 m. 1m. – Cholewińska Klaudia ZS nr 1 Wyszków – 14,64 2 m. – Gołębiewska Aleksandra I LO Wyszków – 14,95 3 m. – Łyczkowska Monika I LO Wyszków – 15,51 200 m. 1 m. – Iwańska Natalia I LO Wyszków – 31,81 2 m. – Ponichtera Emilia I LO Wyszków – 32,25 3 m. – Sowiecka Karolina ZS nr 1 Wyszków – 32,42 400 m. 1 m. – Brzezińska Weronika ZS nr 1 Wyszków – 1,12,61 2 m. – Orłowska Karolina ZS nr 3 Wyszków – 1,12,82 3 m. – Petrykowska Joanna I LO Wyszków – 1,13,76 800 m. 1 m. – Ostrowska Olga ZS nr 3 Wyszków – 2,46,12 2 m. – Sarnacka Klaudia I LO Wyszków– 2,48,29 3 m. – Jackowska Malwina I LO Wyszków – 2,53,82 skok w dal 1 m. – Gołębiewska Justyna I LO Wyszków – 4450 2 m. – Składanek Żaklina I LO Wyszków – 415 3 m. – Szczęsna Karolina ZS nr 1 Wyszków – 405 Pchnięcie kulą – 4 kg. 1 m. – Choszczyk Sylwia ZS nr 1 Wyszków – 840 2 m. – Jurczyńska Weronika ZS nr 2 Wyszków – 734 3 m. – Liwska Patrycja...

więcej