//Czwórbój lekkoatletyczny

Czwórbój lekkoatletyczny

W dniu 14 maja 2018 roku na stadionie WOSiR w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych dziewcząt i chłopców w czwórboju lekkoatletycznym.

Dziewczęta

Wyniki czwórboju:

  • 1 miejsce – SP nr 5 Wyszków – 946 pkt.
  • 2 miejsce – SP nr 1 Wyszków – 942pkt.
  • 3 miejsce – SP Zabrodzie – 848 pkt.
  • 4 miejsce – SP Rząśnik – 686 pkt.
  • 5 miejsce – SP Dalekie – 593

Najlepsza zawodniczka zawodów: Archacka Izabela z SP nr 1 Wyszków

Srebrny Dyplom: Gajewski Kamil – nauczyciel zwycięskiego zespołu z SP nr 5 Wyszków

Skład pierwszego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie:

Bączek Julia, Ślędak Julia, Mróz Kamila, Nasiadka Sylwia, Nasiadka Aleksandra

Opiekun sportowy: Gajewski Kamil

Skład drugiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie:

Archacka Izabela, Śliwka Daria, Bao Dep Bui, Samsel Emilia, Janowska Nikola, Wieczorek Zuzanna, Laskowska Agata pk.

Opiekun sportowy: Rębowski Artur

Skład trzeciego zespołu ze Szkoły Podstawowej w Zabrodzie:

Kryszkiewicz Ewelina, Ruszczak Maria, Topolewska Justyna, Górecka Natalia, Dana Oliwia, Połodiuk Maria.

Opiekun sportowy: Mędrzycki Maciej

Chłopcy:

Wyniki czwórboju:

1 miejsce – SP nr 2 Wyszków– 915 pkt.

2 miejsce – SP nr 1 Wyszków – 787 pkt.

3 miejsce – SP Rząśnik – 674 pkt.

4 miejsce – SP Adelin – 566 pkt.

5 miejsce – SP Dalekie – 559 pkt.

Najlepszy zawodnik zawodów: Lewandowski Oskar z SP nr 2 Wyszków

Srebrny Dyplom: Wielgoleski Jan – nauczyciel zwycięskiego zespołu z SP nr 2 Wyszków

Skład zwycięskiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wyszkowie

Lewandowski Oskar, Lewandowski Miłosz, Kandybowicz Konrad, Nadaj Jakub, Wielgolewski Piotr, Fijałkowski Michał, Chodkowski J. pk.

Opiekun sportowy: Wielgoleski Jan

Skład drugiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie

Krawczyk Alan, Skoczeń Jakub, Trzciński Bartosz, Okular Patryk, Gołębiewski Mikołaj, Wojciechowski Jakub.

Opiekun sportowy: Dyga Agnieszka

Skład trzeciego zespołu ze Szkoły Podstawowej w Rząśniku

Zasłona Kacper, Bielecki Dominik, Melion Piotr, Jastrzębski Bartosz, Sośnicki Bartosz, Postek Jakub.

Opiekun sportowy: Kalwara Iwona

Sędziowie: Rębowski Artur, Dyga Agnieszka, Wielgolewski Jan, Mędrzycki Maciej, Kalwara Iwona, Mróz Danuta, Nadaj Mariola.

Zawody trwały od godziny 9:00 do godz. 13:00 i zostały rozpoczęte hymnem i wprowadzeniem flagi Powiatowych Igrzysk Sportowych przez poczet w składzie: Bao Diep Bui, Śliwka Daria, Samsel Emilia – zawodniczki zwycięskiej drużyny SP nr 1 z roku ubiegłego. Zawody zorganizował Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu dyrektor Gajewska Maria. Dyrektor POKiS Gajewska Maria wręczyła puchary, medale, dyplomy i srebrny dyplom dla nauczyciela – ufundowane zostały przez burmistrza Wyszkowa (podwójnie) i wójtów z gmin powiatu wyszkowskiego.

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii dziewcząt:

– mini piłka nożna,

– sztafetowe biegi przełajowe,

– indywidualne biegi przełajowe,

– mini koszykówka,

– mini halowa piłka nożna,

– unihokej,

– drużynowy tenis stołowy,

– mini piłka siatkowa,

– mini piłka ręczna,

– czwórbój la

 

Punktacja szkół w kategorii dziewcząt jest następująca:

 

SP nr 5 Wyszków – 52 pkt

SP Zabrodzie – 43 pkt.

SP nr 1 Wyszków – 38 pkt. (1 pkt. naliczony z gimnazjalnej piłki nożnej + 1 pkt. naliczony z gimnazjalnej halowej piłki nożnej + 8 pkt. naliczonych z gimnazjalnej piki ręcznej + 5 pkt. naliczonych z gimnazjalnego unihokeja)

SP Białebłoto – 21 pkt

SP Stare Bosewo – 19 pkt.

SP Komorowo – 18 pkt.

SP Somianka – 12 pkt.

SP Długosiodło – 11 pkt.

SP nr 2 Wyszków – 10 pkt.

SP nr 3 Wyszków – 10 pkt.

SP Bielino – 9 pkt.

SP Stary Lubiel – 9 pkt.

SP Rząśnik – 9 pkt.

SP Brańszczyk – 6 pkt

SP Dalekie – 4 pkt.

SP Ulasek – 3 pkt.

SP Porządzie – 2 pkt.

SP Dębinki – 1,5 pkt. (1,5 pkt. naliczony z gimnazjalnego tenisa drużynowego)

SP Trzcianka – 1,5 pkt. (1,5 pkt. naliczony z gimnazjalnego tenisa drużynowego)

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

 

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii chłopców:

 

– mini piłka nożna,

– sztafetowe biegi przełajowe,

– indywidualne biegi przełajowe,

– mini koszykówka,

– mini halowa piłka nożna,

– unihokej,

– drużynowy tenis stołowy,

– mini piłka siatkowa,

– mini piłka ręczna,

– czwórbój la

 

Punktacja szkół w kategorii chłopców jest następująca:

 

SP nr 1 Wyszków – 60 pkt. (5 pkt. z gimnazjalnego hokeja)

SP nr 2 Wyszków – 42 pkt.

SP Zabrodzie – 38,5 pkt. (1 pkt. naliczony z gimnazjalnej piłki nożnej + 1 pkt. z gimnazjalnej halowej piłki nożnej + 0,5 pkt. naliczony z gimnazjalnego tenisa drużynowego + 3 pkt. z gimnazjalnej piłki siatkowej + 8 pkt. z gimnazjalnego hokeja)

SP Komorowo – 24 pkt

SP nr 5 Wyszków – 22 pkt.

SP Stare Bosewo – 16 pkt.

SP Rząśnik– 20 pkt.

SP Długosiodło – 15 pkt.

SP Wola Mystkowska – 11 pkt.

SP Poręba – 7 pkt.

SP Ulasek – 6,5 pkt.

SP nr 3 Wyszków – 6 pkt.

SP Adelin – 4 pkt

SP Dalekie – 3 pkt.

SP Porządzie – 2 pkt.

SP Białebłoto – 2 pkt.

SP Turzyn – 1,5 pkt.

SP Somianka – 1 pkt.