Gimnazjalne Igrzyska Sportowe – piłka koszykowa chłopców

Mar 26, 12 Gimnazjalne Igrzyska Sportowe – piłka koszykowa chłopców

W dniu 21 marca 2012 r. w Zespole Szkół w Zabrodziu odbyły się Gimnazjalne Igrzyska Sportowe w piłce koszykowej chłopców.

 

Wyniki meczów:

 

Gim. nr 3 Wyszków – Gim. nr 2 Wyszków – 17:12

Gim. nr 3 Wyszków – Gim. Rząśnik – 32:14

Gim. nr 3 Wyszków – Gim. Zabrodzie – 30:18

Gim. nr 2 Wyszków – Gim. Rząśnik – 31:13

Gim. Zabrodzie – Gim Rząśnik – 28:14

Gim. Zabrodzie – Gim. nr 2 Wyszków – 14:32

Klasyfikacja końcowa:

1 m – Gimnazjum nr 3 Wyszków

2 m – Gimnazjum nr 2 Wyszków

3 m – Gimnazjum Rząśnik

4 m – Gimnazjum Zabrodzie

Skład zwycięskiego zespołu z Gimnazjum nr 3 Wyszków:

–          Krzysztof Maciak

–          Amadeusz Godlewski

–          Bartosz Żurawiński

–          Marcin Sokołowski

–          Eryk Wachowicz

–          Bartosz Kaput

–          Piotr Borkowski

–          Mateusz Komorowski

–          Daniel Filipiak

Opiekun: Paweł Deluga

Skład II zespołu z Gimnazjum nr 2 Wyszków:

–          Maksym Grzybowski

–          Hubert Chmielewski

–          Kamil Kaput

–          Szymon Pażuch

–          Dawid Szczechura

–          Hubert Kamiński

–          Jakub Wierzchoń

–          Mateusz Woński

–          Hubert Prusinowski

Opiekun: Urszula Siankowska

Skład III zespołu z Gimnazjum Rząśnik:

–          Adrian Chodna

–          Łukasz Deptuła

–          Michał Żurawski

–          Mateusz Dylewski

–          Michał Orłowski

–          Piotr Włodarczyk

–          Michał Turaja

–          Dawid Ciepiela

–          Jakub Jachna

–          Maciej Chmielewski

Opiekunowie: Iwona Zaremba i Jacek Gołębiewski

Sędziowali: Maciej Kruszewski (Ostrołęka), Piotr Nida i Sylwester Matak.

Turniej trwał w godzinach 900 – 1500.

Organizatorem zawodów był Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu, a bardzo dobrze je przeprowadził nauczyciel w-f Piotr Nida. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i medale, a wszystkie drużyny dyplomy.

Po rozegranych dyscyplinach sportowych:

–          piłka nożna,

–          indywidualne biegi przełajowe,

–          halowa piłka nożna,

–          drużynowy tenis stołowy,

–          unihokej,

–          piłka ręczna

–          piłka siatkowa

–          piłka koszykowa

 klasyfikacja szkół gimnazjalnych w kategorii chłopców jest następująca:

 

1 m. – Gim. Zabrodzie – 32,5 pkt.

2 m. – Gim. nr 2 Wyszków – 31 pkt.

3 m. – Gim. Rząśnik – 25 pkt.

4 m. – Gim. nr 1 Wyszków – 24 pkt

4 m. – Gim. Długosiodło – 24 pkt.

6 m. – Gim. Somianka – 21 pkt

7 m. – Gim. nr 3 Wyszków – 16 pkt

8 m. – Gim. Poręba – 14,5 pkt.

9 m. – Gim.  Stare Bosewo – 9 pkt.

 10 m. – Gim. Rybno – 6 pkt

 11 m. – Gim. Leszczydół Nowiny – 4 pkt.

 12 m. – Gim. Wola Mystkowska – 2,5 pk

 13 m. – Gim. Brańszczyk – 1 pkt.