//Igrzyska Sportowe Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej chłopców

Igrzyska Sportowe Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej chłopców

W dniu 23 lutego 2019 r. w Gimnazjum w Woli Mystkowskiej odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej chłopców.

 

Wyniki meczów:

SP Wola Mystkowska – SP nr 5 Wyszków – 0:2 (5:25, 16:25)

SP nr 2 Wyszków – SP Komorowo – 1:2 (11:25, 25:21, 11:15)

SP Komorowo – SP Wola Mystkowska – 2:1 (18:25, 25:8, 15:10)

SP nr 2 Wyszków – SP nr 5 Wyszków – 0:2 (12:25, 12:25)

SP nr 2 Wyszków – SP Wola Mystkowska – 2:1 (25:16, 17:25, 15:10)

SP Komorowo – SP nr 5 Wyszków – 0:2 (10:25, 13:25)

Klasyfikacja końcowa:

1m. – SP nr 5 Wyszków

2m. – SP Komorowo

3m. – SP nr 2 Wyszków

4m. – SP Wola Mystkowska

Najlepszy zawodnik turnieju: Bajotek Damian SP nr 5 Wyszków

Srebrny Dyplom: Główczyński Maciej – nauczyciel zwycięskiego zespołu z SP nr 5 Wyszków

Skład zwycięskiego zespołu chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 5 Wyszków:

Bajorek Damian, Jędrzejczyk Tomasz, Kortiuk Szymon, Gorczyński Filip, Pakieła Aleksander, Rozga Aleksander, Jabłoński Krystian, Wieczorek Aleksander, Powierza Mikołaj, Baranowski Adrian.

Opiekun zespołu: Główczyński Maciej

Skład drugiego zespołu chłopców ze Szkoły Podstawowej w Komorowie:

Cholewski Jakub, Nobis Karol, Suski Michał, Rosłoniec Bartosz, Piotrowski Adam, Król Aleksander, Krakowiecki Konrad, Rzemek Piotr.

Opiekun zespołu: Kucharczyk Marek

Skład trzeciego zespołu chłopców ze Szkoły Podstawowej SP nr 2 Wyszków:

Stańczak Bartosz, Stworzyjanek Bartosz, Wielgoleski Piotr, Chodkowski Jakub, Damętko Marcel, Fijałkowski Michał, Rybicki Oskar, Stańczak Bartosz, Wójcik Eryk.

Opiekun zespołu: Wielgoleski Jan

Mecze sędziowali: Główczyński Maciej, Gryc Paweł, Nowak Agnieszka

Opieka medyczna: Mikołajczyk Joanna

Zawody trwały od godziny 9:00 do godz. 14:00. Zawody zostały rozpoczęte hymnem Powiatowych Igrzysk Sportowych oraz wprowadzeniem flagi przez zwycięzców z roku ubiegłego zawodników SP nr 5 w Wyszkowie w składzie: Jabłoński Krystian, Kortiuk Szymon, Bajorek Damian. Zawody zorganizował Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu dyrektor Gajewska Maria.. Gospodarzem zawodów była dyrektor Gim. Kłyczek Monika., w której imieniu bardzo dobrze zawody przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Gryc Paweł i Nowak Agnieszka. Puchary, medale, dyplomy i srebrny dyplom dla nauczyciela – ufundowane przez burmistrza Wyszkowa (podwójnie) i wójtów z gmin powiatu wyszkowskiego wręczali nauczyciele w-f zwycięskim zespołom..

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii chłopców:

– indywidualne biegi przełajowe

– mini piłka nożna,

– sztafetowe biegi przełajowe,

– mini koszykówka,

– halowa mini piłka nożna,

– unihokej,

– drużynowy tenis stołowy

punktacja szkół w kategorii chłopców jest następująca:

SP nr 1 Wyszków – 32 pkt. (3 pkt. naliczone z rywalizacji gimnazjalnej piłki nożnej)

SP nr 2 Wyszków – 32 pkt. (6 pkt. naliczone z rywalizacji gimnazjalnej w biegach przełajowych)

SP nr 5 Wyszków – 29 pkt.

SP Zabrodzie – 24,5 pkt. (2,5 pkt naliczone z rywalizacji gimnazjalnej w drużynowym tenisie stołowym)

SP Stare Bosewo – 19 pkt.

SP Porządzie – 17 pkt. (8 pkt naliczone z rywalizacji gimnazjalnej w drużynowym tenisie stołowym)

SP Rząśnik – 14 pkt.

SP Komorowo – 10,5 pkt (4 pkt. naliczone z rywalizacji gimnazjalnej koszykówki, 0,5 pkt naliczone z rywalizacji gimnazjalnej w drużynowym tenisie stołowym)

SP Wola Mystkowska – 10 pkt.

SP Długosiodło – 9 pkt.

SP Brańszczyk – 8 pkt.

SP Somianka – 6 pkt.

SP nr 3 Wyszków – 6 pkt.

SP Rząśnik – 5 pkt.

SP Dębinki – 4 pkt.

SP Poręba – 3,5 pkt.

SP Olszanka – 3 pkt.

SP Łosinno – 2 pkt.

SP Dalekie – 1 pkt. (1 pkt. naliczony z rywalizacji gimnazjalnej w biegach przełajowych)

SP Bielino – 05 pkt.

SP Leszczydół Stary – 0,5 pkt. (0,5 pkt naliczone z rywalizacji gimnazjalnej w drużynowym tenisie stołowym)