Lekkoatletyka

W dniu 9 maja 2017 roku na stadionie WOSiR w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych dziewcząt i chłopców w czwórboju lekkoatletycznym.

 

Dziewczęta

Wyniki czwórboju:

  • 1 miejsce – SP nr 1 Wyszków – 1048 pkt.

  • 2 miejsce – SP nr 5 Wyszków – 883pkt.

  • 3 miejsce – SP Stare Bosewo – 832 pkt.

  • 4 miejsce – SP Zabrodzie – 664 pkt.

Najlepsza zawodniczka zawodów: Murza Sandra z SP nr 1 Wyszków

Srebrny Dyplom: Rębowski Artur – nauczyciel zwycięskiego zespołu z SP nr 1 Wyszków

Skład zwycięskiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie:

Szymanik Klaudia, Murza Sandra, Grzela Karolina, Kotarska Maja, Ziętara Anita, Krucińska Gabriela. pk. Archacka Izabela, pk. Walkowska Nikola, pk. Śliwka Daria.

Opiekun sportowy: Rębowski Artur

Skład drugiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie:

Gruchalska Wiktoria, Gizińska Karolina, Możdżyńska Izabela, Kwapisz Oliwia, Wyszyńska Adriana, Więch Barbara.

Opiekun sportowy: Roszkowski Dariusz

Skład trzeciego zespołu ze Szkoły Podstawowej w Starym Bosewie:

Piórkowska Zuzanna, Andrzejak Kinga, Sieńkowska Angelika, Kolasińska Magdalena, Kania Zuzanna, Kania Oliwia. pk. Sówka Magdalena

Opiekun sportowy: Heronimek Adam

Chłopcy:

Wyniki czwórboju:

1 miejsce – SP nr 5 Wyszków– 914 pkt.

2 miejsce – SP nr 1 Wyszków – 907 pkt.

3 miejsce – SP Zabrodzie – 805 pkt.

4 miejsce – SP Dalekie – 515 pkt.

Najlepszy zawodnik zawodów: Matliński Oskar z SP nr 1 Wyszków

Srebrny Dyplom: Godlewska Justyna – nauczyciel zwycięskiego zespołu z SP nr 5 Wyszków

Skład zwycięskiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie

Pakieła Kacper, Tomczyk Tomasz, Dopadko Michał, Pogorzelski Przemysław, Kowalski Marek, Cyrych Jakub.

Opiekun sportowy: Godlewska Justyna

Skład drugiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie

Trzciński Bartosz, Okular Patryk, Krawczyk Alan, Matliński Oskar, Skoczeń Jakub, Paź Jakub.

Opiekun sportowy: Majewski Przemysław

Skład trzecigo zespołu ze Szkoły Podstawowej w Zabrodziu

Ruszczak Jakub, Koll Bartłomiej, Rzebkowski Krystian, Chmiel Karol, Kochański Wiktor, Banasiak Daniel.

Opiekun sportowy: Podolak Maria

Sędziowie: Rębowski Artur, Majewski Przemysław, Dyga Agnieszka, Heronimek Adam, Mróz Danuta, Roszkowska Elwira, Nizińska Magdalena.

Zawody trwały od godziny 9:00 do godz. 12:30. Z powodu niepewnej pogody nie przeprowadzono ceremonii otwarcia zawodów. Organizatorem i gospodarzem zawodów był Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu. Zawody otworzyła i zakończyła dyrektor POKiS Gajewska Maria, która wręczyła również puchary, medale, dyplomy i srebrne dyplomy dla nauczycieli – ufundowane przez burmistrza Wyszkowa (podwójnie) i wójtów z gmin powiatu wyszkowskiego.

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii dziewcząt:

– mini piłka nożna,

– sztafetowe biegi przełajowe,

– indywidualne biegi przełajowe,

– mini piłka koszykowa,

– halowa piłka nożna,

– unihokej,

– drużynowy tenis stołowy,

– mini piłka siatkowa,

– mini piłka ręczna,

– czwórbój la

punktacja szkół w kategorii dziewcząt jest następująca:

SP nr 1 Wyszków – 43 pkt.

SP nr 5 Wyszków – 40 pkt.

SP Zabrodzie – 28 pkt.

SP nr 2 Wyszków – 24 pkt.

SP Stary Lubiel – 19 pkt

SP Stare Bosewo – 19 pkt.

SP Rząśnik – 13 pkt

SP Dębinki – 11 pkt.

SP Białebłoto – 11 pkt.

SP Kręgi – 6 pkt.

SP Komorowo – 5 pkt.

SP Dalekie – 5 pkt.

SP Porządzie – 5 pkt.

SP Somianka – 5 pkt.

SP Leszczydół Nowiny – 4 pkt.

SP Brańszczyk – 4 pkt.

SP Ulasek – 3,5 pkt.

SP Turzyn – 2,5 pkt.

SP nr 3 Wyszków – 2 pkt.

SP Długosiodło – 1 pkt.

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii chłopców:

– mini piłka nożna,

– sztafetowe biegi przełajowe,

– indywidualne biegi przełajowe,

– mini koszykówka,

– halowa piłka nożna,

– unihokej,

– drużynowy tenis stołowy,

– mini piłka siatkowa,

– mini piłka ręczna,

– czwórbój la

punktacja szkół w kategorii chłopców jest następująca:

SP nr 5 Wyszków – 42 pkt.

SP Zabrodzie – 40 pkt.

SP nr 1 Wyszków – 39 pkt.

SP nr 2 Wyszków – 37 pkt.

SP Rząśnik – 32 pkt.

SP Porządzie – 16 pkt.

SP Wola Mystkowska – 9 pkt.

SP Długosiodło – 9 pkt.

SP Stare Bosewo – 7 pkt.

SP Dalekie – 6 pkt.

SP Ulasek – 5 pkt.

SP Lucynów – 5 pkt.

SP Brańszczyk – 3 pkt.

SP Poręba – 2 pkt.

SP Sieczychy – 1 pkt.

SP Leszczydół Stary – 1 pkt.

SP Białebłoto – 1 pkt.