Mini piłka ręczna chłopców w Somiance

Mar 12, 17 Mini piłka ręczna chłopców w Somiance

W dniu 12 marca 2017 r. w Zespole Szkół w Somiance odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w mini piłce ręcznej chłopców.

 

Wyniki meczów:

Grupa A:

SP Zabrodzie – SP Brańszczyk – 6:0

SP nr 1 Wyszków – SP Zabrodzie – 17:7

SP nr 1 Wyszków – SP Brańszczyk – 16:1

Grupa B:

SP Wola Mystkowska – SP Rząśnik – 4:10

SP Wola Mystkowska – SP nr 5 Wyszków – 3:4

SP Rząśnik – SP nr 5 Wyszków – 5:4

Półfinał: A1-B2

SP nr 1 Wyszków – SP nr 5 Wyszków – 13:7

Półfinał: B1-A2

SP Zabrodzie – SP Rząśnik – 4:5

Finał:

Mecz o III miejsce:

SP nr 5 Wyszków – SP Zabrodzie – 5:8

Mecz o I miejsce:

SP Rząśnik – SP nr 1 Wyszków – 2:19

Kolejność turniejowa:

1m. – SP nr 1 Wyszków

2m. – SP Rząśnik

3m. – SP Zabrodzie

4m. – SP nr 5 Wyszków

5m. – SP Wola Mystkowska

6m. – SP Brańszczyk

Najlepszy zawodnik turnieju: Cały zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1

Srebrny Dyplom: Majewski Przemysław – nauczyciel zwycięskiego zespołu z SP 1 Wyszków

Skład zwycięskiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 Wyszków:

Trzciński Bartosz, Kowalski Rafał, Salwin Dominik, Matliński Oskar, Kruciński Mateusz, Żurawski Kacper, Frąckiewicz Aleksander, Gołębiewski Mikołaj, Okular Patryk, Skoczeń Jakub, Durka Kamil, Zbrzeźniak Jakub, Mróz Marcel, Augustyniak Filip, Miklusz Adam.

Opiekun zespołu: Majewski Przemysław

 

Skład II zespołu ze Szkoły Podstawowej w Rząśniku:

Brzezicki Jakub, Jastrzębski Bartosz, Jastrzębski Patryk, Kmiołek Szymon, Melion Piotr, Kmiołek Paweł, Polak Jan, Kujawa Radosław, Pikora Bartosz, Suski Piotr.

Opiekun zespołu: Żołyński Stanisław

 

Skład III zespołu ze Szkoły Podstawowej w Zabrodziu

Rachubka Gracjan, Banasiak Daniel, Chmiel Karol, Nadaj Bartłomiej, Dybek Bartosz, Koll Bartłomiej, Kochański Wiktor, Giziński Karol, Markuszewski Michał, Ruszczak Jakub.

Opiekun zespołu: Podolak Maria

Mecze sędziował: Augustynik Jacek, Rębowski Artur i Majewski Przemysław

Zawody trwały od godziny 9:00 do godz. 14:00. Zawody zorganizował Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu, a gospodarzem zawodów była dyrektor Zespołu Szkół w Somiance Augustynik Agnieszka, w imieniu której, bardzo dobrze przeprowadził zawody nauczyciel wychowania fizycznego Augustynik Jacek. Puchary, medale, dyplomy i srebrny dyplom dla nauczyciela – ufundowane zostały przez burmistrza Wyszkowa (podwójnie) i wójtów z gmin powiatu wyszkowskiego.

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii chłopców:

– mini piłka nożna,

– sztafetowe biegi przełajowe,

– indywidualne biegi przełajowe,

– mini koszykówka,

– halowa piłka nożna,

– unihokej,

– drużynowy tenis stołowy,

– mini piłka siatkowa,

– mini piłka ręczna

punktacja szkół w kategorii chłopców jest następująca:

SP nr 2 Wyszków – 37 pkt.

SP Zabrodzie – 35 pkt.

SP nr 5 Wyszków – 34 pkt.

SP nr 1 Wyszków – 33 pkt.

SP Rząśnik – 32 pkt.

SP Porządzie – 16 pkt.

SP Wola Mystkowska – 9 pkt.

SP Długosiodło – 9 pkt.

SP Stare Bosewo – 7 pkt.

SP Ulasek – 5 pkt.

SP Lucynów – 5 pkt.

SP Brańszczyk – 3 pkt.

SP Dalekie – 2 pkt.

SP Poręba – 2 pkt.

SP Sieczychy – 1 pkt.

SP Leszczydół Stary – 1 pkt.

SP Białebłoto – 1 pkt.