Mini piłka ręczna dziewcząt w Somiance

Mar 11, 17 Mini piłka ręczna dziewcząt w Somiance

W dniu 11 marca 2017 r. w Zespole Szkół w Somiance odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w mini piłce ręcznej dziewcząt.

 

Wyniki meczów:

SP Rząśnik – SP Białebłoto – 2:4

SP nr 1 Wyszków – SP Somianka – 10:0

SP nr 2 Wyszków – SP Białebłoto – 7:4

SP Rząśnik – SP nr 1 Wyszków – 2:12

SP nr 2 Wyszków – SP Somianka – 2:2

SP nr 1 Wyszków – SP Białebłoto – 11:3

SP Rząśnik – SP Somianka – 1:11

SP nr 2 Wyszków – SP nr 1 Wyszków – 5:12

SP Somianka – SP Białebłoto – 5:4

SP nr 2 Wyszków – SP Rząśnik – 7:1

Kolejność turniejowa:

1m. – SP nr 1 Wyszków

2m. – SP nr 2 Wyszków

3m. – SP Somianka

4m. – SP Białebłoto

5m. – SP Rząśnik

Najlepsza zawodniczka turnieju: Cały zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1

Srebrny Dyplom: Rębowski Artur – nauczyciel zwycięskiego zespołu z SP nr 1 Wyszków

Skład zwycięskiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 1 Wyszków:

Grzela Karolina, Ziętara Anita, Zglinicka Maja, Murza Sandra, Szymanik Klaudia,

Pisarska Oliwia, Samsel Julia, Krucińska Gabriela, Murza Sandra, Grzela Karolina, , Deluga Zuzanna, Wróbel Wiktoria, Krucińska Gabriela, Pisarska Oliwia, Albera Sandra, Archacka Izabela, Śliwka Daria, Walkowska Nikola, Kowalczyk Wiktoria, Bao Diep Bai, Janowska Nikola, Karłowicz Laura, Suchenek Julia, Samsel Emilia, Stępniak Kinga, Przybysz Wiktoria.

Opiekun zespołu: Rębowski Artur

Skład drugiego zespołu ze Szkoły Podstawowej nr 2 Wyszków:

Ciemiewska Oliwia, Skórka Oliwia, Buźniak Wiktoria, Kukwa Wiktoria, Koprowska Patrycja, Balcer Gabriela, Bardyszewska Katarzyna, Zbrzeźniak Kinga, Gawrońska Olga, Lisek Klara.

Opiekun zespołu: Nizińska Magdalena

Skład trzeciego zespołu ze Szkoły Podstawowej w Somiance:

Przybysz Joanna, Kuchta Klaudia, Pachulska Alicja, Kaliściak Paulina, Jeż Oliwia, Szurawska Amelia, Paź Daria, Jeż Gabriela, Wiśniewska Natalia, Kupiec Sandra, Milczarczyk Martyna./

Opiekun zespołu: Dworecka Agnieszka

Mecze sędziowali: Rębowski Artur, Augustynik Jacek i Dworecka Agnieszka.

Zawody trwały od godziny 9:00 do godz. 14:00. Zawody zorganizował Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu, a gospodarzem zawodów była dyrektor Zespołu Szkół w Somiance Augustynik Agnieszka, w imieniu której, bardzo dobrze przeprowadził zawody nauczyciel wychowania fizycznego Augustynik Jacek. Puchary, medale, dyplomy i srebrny dyplom dla nauczyciela – ufundowane zostały przez burmistrza Wyszkowa (podwójnie) i wójtów z gmin powiatu wyszkowskiego.

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii dziewcząt:

– mini piłka nożna,

– sztafetowe biegi przełajowe,

– indywidualne biegi przełajowe,

– mini piłka koszykowa,

– halowa piłka nożna,

– unihokej,

– drużynowy tenis stołowy,

– mini piłka siatkowa,

– mini piłka ręczna

This slideshow requires JavaScript.

 

punktacja szkół w kategorii dziewcząt jest następująca:

SP nr 1 Wyszków – 35 pkt.

SP nr 5 Wyszków – 34 pkt.

SP Zabrodzie – 24 pkt.

SP nr 2 Wyszków – 24 pkt.

SP Stary Lubiel – 19 pkt

SP Stare Bosewo – 14 pkt.

SP Rząśnik – 13 pkt

SP Dębinki – 11 pkt.

SP Białebłoto – 11 pkt.

SP Kręgi – 6 pkt.

SP Komorowo – 5 pkt.

SP Dalekie – 5 pkt.

SP Porządzie – 5 pkt.

SP Somianka – 5 pkt.

SP Leszczydół Nowiny – 4 pkt.

SP Brańszczyk – 4 pkt.

SP Ulasek – 3,5 pkt.

SP Turzyn – 2,5 pkt.

SP nr 3 Wyszków – 2 pkt.

SP Długosiodło – 1 pkt.