Mini piłka ręczna dziewcząt

Kwi 24, 13 Mini piłka ręczna dziewcząt

W dniach 6 kwietnia 2013 r. w Somiance odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Podstawowych w mini piłce ręcznej dziewcząt.

reczna

 

 

Wyniki meczów:

SP nr 1 Wyszków – SP Brańszczyk – 7:3

SP Rząśnik – SP nr 2 Wyszków – 0:5

SP nr 1 Wyszków – SP Somianka – 7:2

SP Rząśnik – SP Brańszczyk – 0:3

SP nr 1 Wyszków – SP nr 2 Wyszków – 7:0

SP Somianka – SP Rząśnik – 4:2

SP Rząśnik – SP nr 1 Wyszków – 0:11

SP Somianka – SP Brańszczyk – 4:1

SP nr 2 Wyszków – SP Brańszczyk – 3:3

SP nr 2 Wyszków – SP Somianka – 4:3

 

Kolejność turniejowa:

1m. – SP nr 1 Wyszków

2m. – SP nr 2 Wyszków

3m. – SP Somianka

4m. – SP Brańszczyk

5m. – SP Rząśnik

 

Najlepsza zawodniczka turnieju: Łada Klaudia ze Szkoły Podstawowej nr 1

 

Skład zwycięskiego zespołu dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 1 Wyszków

–          Zalewska Wiktoria

–          Zalewska Weronika

–          Pawłowska Natalia

–          Undziakiewicz Julia

–          Salwin Zuzanna

–          Łada Klaudia

–          Skolimowska Dominika

–          Juszczyńska Oliwia

–          Mikulec Karina

–          Kilen Zuzanna

–          Kaczmarczyk Oliwia

–          Zagrodzka Aleksandra

–          Heronimek Sandra

–          Popek Patrycja

–          Pieńczuk Oliwia

Opiekun zespołu: Rębowski Artur

 

Skład II zespołu dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 2 Wyszków

–          Jagiełło Klaudia

–          Madyda Julia

–          Ziółkowska Olga

–          Gawryś Zuzanna

–          Turek Klaudia

–          Domalewska Sylwia

–          Nowosielska Sandra

–          Puścizn Natalia

–          Szydlik Julia

–          Oleksiak Anita

–          Romanowicz Daria

–          Gąska Emilia

Opiekun zespołu: Wielgolewski Jan

 

Skład III zespołu dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Somiance:

–          Puchalska Joanna

–          Lewandowska Karolina

–          Stańczak Agata

–          Bednarska Ewa

–          Świderska Katarzyna

–          Kuchta Natalia

–          Przybysz Aleksandra

–          Wykowska Martyna

–          Ziemińska Julia

–          Pachulska Natalia

–          Gąsior Alicja

–          Czarnowska Izabela

Opiekun zespołu: Dworacka  Agnieszka

 

Mecze sędziowali: Augustynik Jacek i Majewski Przemysław

Obsługa medyczna zawodów: Gajewska Olga

 

Zawody trwały od godziny 9:00 do godz. 14:00 Zawody zostały zorganizowane przez Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu. Zawody bardzo dobrze przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Augustynik Jacek. Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, medale i dyplomy.

 

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

 

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii dziewcząt:

– mini piłka nożna,

– indywidualne biegi przełajowe,

– mini piłka koszykowa,

– unihokej,

– drużynowy tenis stołowy (łącznie klasy IV i V-V),

– halowa piłka nożna,

– mini piłka siatkowa,

– mini piłka ręczna

punktacja szkół w kategorii dziewcząt jest następująca:

 

1 m. SP nr 2 Wyszków – 34,5 pkt.

2 m. SP nr 1 Wyszków – 25 pkt

3 m. SP nr 5 Wyszków – 16 pkt

4 m. SP Białebłoto – 14,5 pkt.

5 m. SP Somianka – 14 pkt.

6 m. SP Porządzie – 13 pkt.

7 m. SP Ulasek – 10 pkt.

8 m. SP Rząśnik – 11 pkt.

9 m. SP Dębinki – 8,5 pkt.

10 m. SP Długosiodło – 8 pkt.

11 m. SP Kręgi – 7,5 pkt.

12 m. SP Rybno – 6 pkt.

12 m. SP nr 3 Wyszków – 6 pkt.

14 m. SP Olszanka – 5 pkt.

14 m. SP Stary Lubiel – 5 pkt.

16 m. SP Brańszczyk – 4 pkt.

17 m. SP Stare Bosewo – 3,5 pkt.

17 m. SP Bielino – 3,5 pkt.

19 m. SP Zabrodzie – 1 pkt.