Piłka nożna dziewcząt

Wrz 30, 17 Piłka nożna dziewcząt

W dniu 30.09.2017 r. w ramach Powiatowych Igrzysk Sportowych Szkół Gimnazjalnych odbyły się rozgrywki piłki nożnej dziewcząt. Dziewczęta grały na boisku „Orlik” w Zabrodziu.

 

Kolejność w turnieju:
1. Gimnazjum Zabrodzie
2. Gimnazjum Brańszczyk
3. Gimnazjum nr 3 Wyszków
4. Gimnazjum Wola Mystkowska
5. Gimnazjum Stare Bosewo
6. Gimnazjum Rząśnik
7. Szkoła Podstawowa nr 1 Wyszków – klasa VII

Wyniki meczów:
Grupa I:
Gimnazjum Brańszczyk – Gimnazjum Stare Bosewo – 3:0
Gimnazjum Zabrodzie – Gimnazjum Rząśnik – 2:0
Gimnazjum Brańszczyk – Gimnazjum Zabrodzie – 0:1
Gimnazjum Stare Bosewo – Gimnazjum Rząśnik – 1:0
Gimnazjum Brańszczyk – Gimnazjum Rząśnik – 0:0
Gimnazjum Stare Bosewo – Gimnazjum Zabrodzie – 0:1

Grupa II
SP nr 1 Wyszków – Gimnazjum Wola Mystkowska – 0:2
Gimnazjum nr 3 Wyszków – SP nr 1 Wyszków – 6:0
Gimnazjum nr 3 Wyszków – Gimnazjum Wola Mystkowska – 3:0

Mecze półfinałowe:
Gimnazjum nr 3 Wyszków – Gimnazjum Brańszczyk – 0:1
Gimnazjum Zabrodzie – Gimnazjum Wola Mystkowska – 0:0 (1:0 w dogrywce)

Mecz o III miejsce:
Gimnazjum nr 3 Wyszków – Gimnazjum Wola Mystkowska – 3:1

Mecz o I miejsce
Gimnazjum Brańszczyk – Gimnazjum Zabrodzie – 0:3

 

Skład pierwszego zespołu dziewcząt z Gimnazjum Zabrodzie:
Skoczeń Agata, Ołdak Paulina, Pękul Daria, Banasiak Julia, Pakuła Magdalena, Zaremba Wioleta, Janicka Aleksandra, Gmur Maja, Zadrożna Aleksandra, Więch Małgorzata, Pakuła Martyna.
Nauczyciel: Nida Piotr

Skład drugiego zespołu dziewcząt z Gimnazjum Brańszczyk:
Pałubińska Daria, Szymańska Weronika, Maciejczuk Aleksandra, Lipińska Aleksandra, Sówka Roksana, Deluga Klaudia, Świercz Julia, Fidelis Wioleta, Piorkowska Kinga, Murza Natalia.
Nauczyciel: Bralewski Piotr

Skład trzeciego zespołu dziewcząt z Gimnazjum nr 3 Wyszków:
Prusik Julia, Owsiejko Julia, Lęg Julia, Jaruszewska Maja, Garbacz Aleksandra, Kalinowska Oliwia, Wyszyńska Natalia, Gryc Oliwia, Kowalewska Julita, Pękul Melania.
Nauczyciel: Wołynko Karol

Najlepsza zawodniczka: Skoczeń Agata – Gimnazjum Zabrodzie
Srebrny Dyplom dla nauczyciela zwycięskiego zespołu: Nida Piotr – Gimnazjum Zabrodzie

Mecze sędziowali: Nida Piotr, Sadurski Tomasz, Nadaj Mariola

Zawody trwały w godz. 9:00 – 14:30. Gospodarzem zawodów była dyrektor Gimnazjum w Zabrodziu Oleksiak Elżbieta, w której imieniu bardzo dobrze zawody przeprowadził Nida Piotr. Organizatorem zawodów był Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu dyrektor Gajewska Maria. Medale, puchary i srebrny dyplom zostały ufundowane przez burmistrza Wyszkowa (podwójnie) i wójtów gmin z powiatu wyszkowskiego.
Zawody zakończyła oraz wręczyła medale, puchary, dyplomy i srebrny dyplom dyrektor POKiS Gajewska Maria.

 

Ogólna klasyfikacja punktowa szkół:

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii dziewcząt:
– piłka nożna
punktacja szkół w kategorii dziewcząt jest następująca:

Gim. Zabrodzie – 8 pkt.
Gim. Brańszczyk – 6 pkt.
Gim. nr 3 Wyszków – 5 pkt.
Gim. Wola Mystkowska – 4 pkt.
Gim Stare Bosewo – 3 pkt.
Gim. Rząśnik – 2 pkt.
SP nr 1 Wyszków – 1 pkt