Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Gimnazjalnych – piłka siatkowa chłopców

Mar 21, 12 Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Gimnazjalnych – piłka siatkowa chłopców

W dniu 18 marca 2012 r., w hali sportowej na Polonezie odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców.

Wyniki meczów:

–          Gim. Zabrodzie – Gim. nr 2 Wyszków – 1:2

–          Gim. nr 1 Wyszków – Gim. Długosiodło – 2:0

–          Gim. Zabrodzie – Gim. nr 1 Wyszków – 0:2

–          Gim. Długosiodło – Gim. nr 2 Wyszków – 2:0

–          Gim. Zabrodzie – Gim. Długosiodło – 0:2

–          Gim. nr 1 Wyszków – Gim. nr 2 Wyszków – 2:0

Klasyfikacja turniejowa:

1m. – Gim. nr 1 Wyszków

2m. – Gim. Długosiodło

3m. – Gim. nr 2 Wyszków

4m. – Gim. Zabrodzie

 

Skład zwycięskiego zespołu z Gimnazjum nr 1 Wyszków:

–          Kacper Augustynik

–          Hubert Kujawski

–          Dawid Kulesza

–          Tadeusz Marchel

–          Michał Pękul

–          Maciej Stańczak

–          Grzegorz Suzdorf

–          Marcel Lewandowski

–          Norbert Fijałkowski

–          Mateusz Gołaś

–          Dawid Grzywacz

–          Bartosz Szczesny

Opiekun zespołu: Zbigniew Malinowski

Skład II zespołu z Gimnazjum Długosiodło:

–          Hubert Heronimek

–          Michał Marcinkiewicz

–          Michał Cichowski

–          Adam Bloch

–          Przemysław Drozd

–          Michał Gosiewski

–          Maciej Postek

Opiekun zespołu: Radosław Heronimek

Skład III zespołu z Gimnazjum nr 2 Wyszków:

–          Maksym Grzybowski

–          Hubert Chmielewski

–          Damian Gałązka

–          Szymon Berbeć

–          Damian Oleksiak

–          Jakub Urbaniak

–          Patryk Oleksiak

–          Marcin Piechociński

–          Przemysław Stryjek

–          Damian Śliwka

–          Tomasz Krawczyk

–          Patryk Śleszyński

Opiekun zespołu: Konrad Chrzczonowski

 

Sędziowali: Lech Przychodzień i Dariusz Roszkowski

Turniej trwał w godzinach 900 – 1300.

Organizatorem zawodów był Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu. Zawody odbyły się w Hali Sportowej WOSiR. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary i medale, a wszystkie drużyny dyplomy.

Po sześciu rozegranych dyscyplinach sportowych:

–          piłka nożna chłopców,

–          indywidualne biegi przełajowe chłopców,

–          halowa piłka nożna chłopców,

–          drużynowy tenis stołowy chłopców,

–          unihokej chłopców

–          piłka ręczna chłopców

 klasyfikacja szkół gimnazjalnych w kategorii chłopców jest następująca:

 

1 m. – Gim. Zabrodzie – 28,5 pkt.

2 m. – Gim. nr 2 Wyszków – 25 pkt.

3 m. – Gim. nr 1 Wyszków – 24 pkt

3 m. – Gim. Długosiodło – 24 pkt.

5 m. – Gim. Somianka – 21 pkt

6 m. – Gim. Rząśnik – 20 pkt.

7 m. – Gim. Poręba – 14,5 pkt.

8 m. – Gim.  Stare Bosewo – 9 pkt.

9 m. – Gim. nr 3 Wyszków – 8 pkt

 10 m. – Gim. Rybno – 6 pkt

 11 m. – Gim. Leszczydół Nowiny – 4 pkt.

 12 m. – Gim. Wola Mystkowska – 2,5 pk

 13 m. – Gim. Brańszczyk – 1 pkt.