Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych – piłka siatkowa chłopców

Mar 26, 12 Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych – piłka siatkowa chłopców

W dniu 22 marca 2012 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców.

Wyniki meczów:

I Grupa:

–          ZS Zabrodzie – ZS nr 3 Wyszków – 0:2

–          ZS nr 3 Wyszków – ZS nr 1 Wyszków – 2:0

–          ZS Zabrodzie – ZS nr 1 Wyszków – 0:2

II Grupa:

–          I LO Wyszków – ZS nr 2 Wyszków – 2:0

–          ZS nr 2 Wyszków – TPU Wyszków – 2:1

–          I LO Wyszków – TPU Wyszków – 2:0

Półfinały:

–          ZS nr 3 Wyszków – ZS nr 2 Wyszków – 2:1

–          I LO Wyszków  – ZS nr 1 Wyszków – 2:0

Finał:

–          o III m. – ZS nr 2 Wyszków – ZS nr 1 Wyszków – 0:2

–          o I m. – ZS nr 3 Wyszków – I LO Wyszków  – 2:0

 

Wyniki Turniejowe:

–          1 m. – ZS nr 3 Wyszków

–          2 m. – I LO Wyszków

–          3 m. – ZS nr 1 Wyszków

–          4 m. – ZS nr 2 Wyszków

–          5 m. – TPU Wyszków

–          6 m. – ZS Zabrodzie

Skład zwycięskiego zespołu z ZS nr 3 Wyszków:

–          Michał Urbaniak

–          Mateusz Linka

–          Mateusz Biernacki

–          Piotr Koński

–          Mateusz Rakowski

–          Daniel Rudnicki

–          Bartosz Ponichtera

–          Kamil Depta

–          Bartosz Boruta

–          Mateusz Sępkowski

–          Łukasz Linka

–          Jakub Wilczyński

Opiekun zespołu: Krzysztof Ostrowski

Skład II zespołu z I LO Wyszków:

–          Bartosz Karłowicz

–          Tomasz Gołębiewski

–          Mateusz Puścizn

–          Rafał Fedorczyk

–          Damian Rogulki

–          Maciej Brejnak

–          Mateusz Kraszewski

–          Bartosz Wartecz-Wartecki

–          Bartosz Ćwik

–          Krzysztof Boryszewski

–          Michał Sasin

–          Piotr Nowakowski

–          Patryk Kamieniecki

–          Mariusz Gołębiewski

Opiekun zespołu:  Mirosław Macioszczyk

 

Skład III zespołu z ZS nr 1 Wyszków:

–          Paweł Choszczyk

–          Łukasz Iwański

–          Kamil Iwański

–          Damian Brejnak

–          Łukasz Dyl

–          Mateusz Chmielewski

–          Dominik Gołębiewski

–          Łukasz Deluga

–          Krystian Kisiel

Opiekun zespołu: Sylwester Śniadała

Mecze sędziowali: Mirosław Maciaszczyk i Tomasz Dąbrowski

Turniej trwał w godzinach 900 – 1630

Turniej zorganizował Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu. Zawody otworzył dyrektor I LO Władysław Klimaszewski, a bardzo dobrze je przeprowadził nauczyciele wychowania fizycznego Mirosław Macioszczyk

Medale, puchary, dyplomy, wręczyły: wicestarosta Teresa Trzaska, dyrektor POKiS Maria Gajewska i dyrektor I LO Władysław Klimaszewski.

Oficjalnie turniej zakończyła wicestarosta Teresa Trzaska.

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii chłopców:

– sztafetowe biegi przełajowe,

– piłka nożna na sztucznym boisku,

– piłka koszykowa,

– tenis stołowy indywidualny,

– halowa piłka nożna,

– pływanie,

– piłka siatkowa

punktacja szkół w kategorii chłopców jest następująca:

ZS nr 3 Wyszków – 46 pkt.

ZS nr 1 Wyszków – 44 pkt.

I LO Wyszków – 38 pkt.

ZS nr 2 Wyszków – 29 pkt.

TPU Wyszków – 19 pkt.

ZS Zabrodzie – 13 pkt.

ZS Długosiodło – 7 pkt.