Ringo

Maj 12, 17 Ringo

W Starym Bosewie 12 maja 2017 r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Podstawowych w ringo.

 

Klasyfikacja turnieju:

1m. – SP Zabrodzie

2m. – SP Stare Bosewo

3m. – SP Białebłoto

4m. – SP nr 2 Wyszków

5m. – SP nr 1 Wyszków

 

Skład zwycięskiego zespołu ze Szkoły Podstawowej w Zabrodziu:

Dana Oliwia, Topolewska Justyna, Skoczeń Kinga, Banasiak Daniel, Koll Bartlomiej, Dybek Bartosz.

Opiekun zespołu: Mędrzycki Maciej

Skład drugiego zespołu ze Szkoły Podstawowej w Starym Bosewie:

Andrzejak Kinga, Mostowska Wiktoria, Kolasińska Magdalena, Pych Jan, Wróbel Michał, Kobus Kacper

Opiekun zespołu: Heronimek Adam

Skład trzeciego zespołu ze Szkoły Podstawowej w Białymbłocie:

Wiśniewska Maria, Pyśk Karolina, Tomczak Kamila, Bączek Konrad, Zych Wiktor, Materski Jakub.

Opiekun zespołu: Zalewski Marek

Najlepszy zawodnik: Banasiak Daniej i Dana Oliwia z SP Zabrodzie

Srebrny Dyplom: Mędrzycki Maciej – nauczyciel zwycięskiego zespołu z SP Zabrodzie

Zawody sędziowali: Heronimek Adam, Nizińska Magdalena, Majewski Przemysław, Kaniewski Marek, Mędrzycki Maciej.

Zawody trwały od godziny 9:00 do godz. 11:30. Organizatorem zawodów był Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu, a gospodarzem dyrektor Zespołu Szkół w Starym Bosewie. Puchary, medale, dyplomy i srebrne dyplomy dla nauczycieli – ufundowane przez burmistrza Wyszkowa (podwójnie) i wójtów z gmin powiatu wyszkowskiego wręczyli uczniom nauczyciele..

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii dziewcząt:

– mini piłka nożna,

– sztafetowe biegi przełajowe,

– indywidualne biegi przełajowe,

– mini piłka koszykowa,

– halowa piłka nożna,

– unihokej,

– drużynowy tenis stołowy,

– mini piłka siatkowa,

– mini piłka ręczna,

– czwórbój la,

– ringo (zespoły dziewcząt i chłopców) – punktacja 1/2

punktacja szkół w kategorii dziewcząt jest następująca:

SP nr 1 Wyszków – 44,5 pkt.

SP nr 5 Wyszków – 40 pkt.

SP Zabrodzie – 32 pkt.

SP nr 2 Wyszków – 26 pkt.

SP Stare Bosewo – 22 pkt.

SP Stary Lubiel – 19 pkt

SP Białebłoto – 13,5 pkt.

SP Rząśnik – 13 pkt

SP Dębinki – 11 pkt.

SP Kręgi – 6 pkt.

SP Komorowo – 5 pkt.

SP Dalekie – 5 pkt.

SP Porządzie – 5 pkt.

SP Somianka – 5 pkt.

SP Leszczydół Nowiny – 4 pkt.

SP Brańszczyk – 4 pkt.

SP Ulasek – 3,5 pkt.

SP Turzyn – 2,5 pkt.

SP nr 3 Wyszków – 2 pkt.

SP Długosiodło – 1 pkt.

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii chłopców:

– mini piłka nożna,

– sztafetowe biegi przełajowe,

– indywidualne biegi przełajowe,

– mini koszykówka,

– halowa piłka nożna,

– unihokej,

– drużynowy tenis stołowy,

– mini piłka siatkowa,

– mini piłka ręczna,

– czwórbój la,

– ringo (zespoły dziewcząt i chłopców) – punktacja 1/2

punktacja szkół w kategorii chłopców jest następująca:

SP Zabrodzie – 44 pkt.

SP nr 5 Wyszków – 42 pkt.

SP nr 1 Wyszków – 40,5 pkt.

SP nr 2 Wyszków – 39 pkt.

SP Rząśnik – 32 pkt.

SP Porządzie – 16 pkt.

SP Stare Bosewo – 10 pkt.

SP Wola Mystkowska – 9 pkt.

SP Długosiodło – 9 pkt.

SP Dalekie – 6 pkt.

SP Ulasek – 5 pkt.

SP Lucynów – 5 pkt.

SP Brańszczyk – 3 pkt.

SP Poręba – 2 pkt.

SP Sieczychy – 1 pkt.

SP Leszczydół Stary – 1 pkt.

SP Białebłoto – 3,5 pkt.