Szkóły Ponadgimnazjalne – piłka ręczna chłopców

Kwi 24, 13 Szkóły Ponadgimnazjalne – piłka ręczna chłopców

W dniu  8 kwietnia 2013 r. w Zespole Szkół nr 3 w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.

zz

 

Wyniki meczów:

–          ZS nr 3 Wyszków – ZS nr 2 Wyszków – 16:3

–          I LO Wyszków – ZS nr 1 Wyszków – 15:8

–          ZS nr 1 Wyszków – ZS nr 2 Wyszków – 16:10

–          ZS nr 3 Wyszków – I LO Wyszków – 13:14

–          ZS nr 2 Wyszków – I LO Wyszków – 11:16

–          ZS nr 3  Wyszków – ZS nr 1 Wyszków – 17:14

 

Klasyfikacja turnieju:

1 m. – I LO Wyszków

2 m. – ZS nr 3 Wyszków

3 m. – ZS nr 1 Wyszków

4 m. – ZS nr 2 Wyszków

 

Najlepszy zawodnik turnieju: Ciskowski Piotr z I LO Wyszków

 

Skład zwycięskiego zespołu z I LO Wyszków:

–          Ciskowski Piotr

–          Gołębiewski Daniel

–          Jurczyk Piotr

–          Owsianko Mariusz

–          Kuchta Łukasz

–          Godleś Przemysław

–          Gołębiewski  Mariusz

–          Gąsowski Maciej

–          Dąbrowski Dominik

–          Kamieniecki Patryk

–          Kruszewski Mateusz

–          Składanek Kamil

–          Korytowski Michał

Opiekun sportowy: Macioszczyk Mirosław

 

 

Skład II drużyny z Zespołu Szkół nr 3 Wyszków:

–          Urbaniak Adrian

–          Zawisza Michał

–          Ambroziak Rafał

–          Komorowski Damian

–          Linka Mateusz

–          Szymański Bartosz

–          Kowalczyk Piotr

–          Przybysz Kamil

–          Deptuła Daniel

–          Sokołowski Marcin

–          Godlewski Amadeusz

–          Nowakowski Patryk

–          Ponichtera Karol

–          Falba Mateusz

Opiekun sportowy: Usielska Alicja i Dąbrowski Tomasz

 

Skład III drużyny z Zespołu Szkół nr 1 Wyszków:

–          Bryczyński Mateusz

–          Kamiński Hubert

–          Dyl Łukasz

–          Maciak Mateusz

–          Sobolewski Kamil

–          Jeż Kamil

–          Pachulski Konrad

–          Dąbrowski Dawid

–          Wiśniewski Dominik

–          Augustyniak Adam

–          Puchalski Przemysław

–          Zyśk Jakub

–          Łaski Bartłomiej

–          Wiśniewski Kacper

–          Piątek Łukasz

–          Maciak Mateusz

Opiekun sportowy: Majewski Jan

 

Mecze sędziowali: Żebrowski Radosław, Bloch Radosław i Artur Rębowski

Obsługa medyczna zawodów: Kurowska Alicja

 

Mecze trwały w godz. 9:00 – 16:00

Turniej zorganizował Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu, a mecze sędziowali sędziowie z Ostrołęki. Zwycięskie zespoły otrzymały medale, puchary, a wszystkie zespoły dyplomy. Zawody otworzył wicedyrektor szkoły Adam Mickiewicz, a zakończyła dyrektor Zespołu Szkół nr 3 Elżbieta Michalik.

Zawody zostały bardzo dobrze przeprowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego z Zespołu Szkół nr 3 – Dąbrowskiego Tomasza i Usielską Alicję.

 

 

 

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

 

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii chłopców:

–          indywidualne biegi przełajowe,

–          piłce nożnej na sztucznym boisku,

–          piłka koszykowa,

–          tenis stołowy,

–          halowa piłka nożna,

–          pływanie,

–          piłka siatkowa,

–          piłka ręczna

klasyfikacja szkół ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców jest następująca:

 

ZS nr 3 Wyszków – 60 pkt.

I LO Wyszków – 45 pkt.

ZS nr 1 Wyszków – 44 pkt.

ZS nr 2 Wyszków – 28 pkt.

TPU Wyszków – 15 pkt.

ZS Zabrodzie – 13 pkt.

ZS Długosiodło – 4 pkt.