Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców (10.04.2014)

Kwi 24, 14 Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców (10.04.2014)

Posted by in Sport

W dniu  10 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół nr 3 w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców. Wyniki meczów: –          I LO Wyszków – ZS nr 1 Wyszków – 10:8 –          ZS Zabrodzie – ZS nr 2 Wyszków – 8:11 –          ZS nr 3  Wyszków – ZS nr 1 Wyszków – 11:14 –          I LO Wyszków – ZS Zabrodzie – 19:8 –          ZS nr 3 Wyszków – ZS nr 2 Wyszków – 19:11 –          ZS nr 1 Wyszków – ZS Zabrodzie – 26:11 –          ZS nr 3 Wyszków – I LO Wyszków – 11:15 –          ZS nr 1 Wyszków – ZS nr 2 Wyszków – 15:13 –          ZS Zabrodzie – ZS nr 3 Wyszków– 11:11 –          ZS nr 2 Wyszków – I LO Wyszków – 15:21   Klasyfikacja turnieju: 1 m. – I LO Wyszków 2 m. – ZS nr 1 Wyszków 3 m. – ZS nr 3 Wyszków 4 m. – ZS nr 2 Wyszków 5 m. – ZS Zabrodzie Najlepszy zawodnik turnieju: Kamieniecki Patryk, Augustynik Adrian z I LO Wyszków oraz Dyl Łukasz z ZS nr 1 i Komorowski Damian z ZS nr 3   Skład zwycięskiego zespołu z I LO Wyszków: Kamieniecki Patryk, Augustynik Adrian, Kuchta Łukasz, Gołębiewski  Mariusz, Skoczeń Karol, Kokoszka Mateusz, Dąbrowski Dominik, Gąssowski Maciej, Żurawiński Barosz, Prusinowski Hubert. Opiekun sportowy: Macioszczyk Mirosław   Skład II drużyny z Zespołu Szkół nr 1 Wyszków: Bryczyński Mateusz, Kamiński Hubert, Lewandowski Adrian, Dyl Łukasz, Jeż Kamil,  Augustyniak Adam, Dąbrowski Dawid, Pachulski Konrad, Puchalski Przemysław, Sobolewski Kamil, Maciak Krzysztof, Zyśk Jakub, Kisiel Krystian, Kuchta Jakub, Trętowski Mateusz. Opiekun sportowy: Majewski Jan   Skład III drużyny z Zespołu Szkół nr 3 Wyszków: Falba Mateusz, Ambroziak Rafał, Zieliński Daniel, Sokołowski Marcin, Fijałkowski Norbert, Uchal Karol, Kaput Kamil, Kowalczyk Piotr, Deptuła Daniel, Piotrowski Michał, Zawisza Michał, Godlewski Amadeusz, Komorowski Damian, Gierek Rafał, Nowosielski Patryk, Urbaniak Adrian, Skura Szymon Opiekun sportowy: Usielska Alicja   Mecze sędziowali: Żebrowski Radosław, Bloch Radosław   Mecze trwały w godz. 9:00 – 15:00 Turniej zorganizował Powiatowy...

więcej

Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców (12.02.2014)

Lut 13, 14 Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców (12.02.2014)

Posted by in Sport

W dniu 12 lutego 2014 r. w Zespole Szkół nr 3 w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych w halowej piłce nożnej chłopców. Do zawodów zgłosiło się 6 szkół. Wyniki meczów:   I Grupa: ZS nr 3– ZS Zabrodzie – 5:0 ZS Zabrodzie – ZS nr 2– 3:1 ZS nr 3– ZS nr 2 – 7:1 II Grupa: ZS nr 1– TPU – 2:1 TPU – I LO – 0:5 ZS nr 1 – I LO– 1:1 Półfinały: ZS nr 3 – ZS nr 1 – 2:3 I LO – ZS Zabrodzie – 7:4 Finały: Mecz o III miejsce: ZS nr 3 – ZS Zabrodzie – 2:2 (rzuty karne: 1:3 dla Zabrodzia) Mecz o I miejsce: I LO – ZS nr 1 – 3:2   Końcowa klasyfikacja:   1 m. – I LO Wyszków 2 m. – ZS nr 1 Wyszków 3 m. – ZS Zabrodzie 4 m. – ZS nr 3 Wyszków 5 m. – TPU Wyszków 6 m. – ZS nr 2 Wyszków Najlepszy zawodnik turnieju: Skoczeń Karol z I LO Wyszków   Składy zwycięskich zespołów.   I m. I LO Wyszków –          Składanek Kamil –          Polak Damian –          Skoczeń Karol –          Borkowski Błażej –          Łada Łukasz –          Hakobyan Narek –          Oleksiak Filip –          Wultański Dominik –          Archacki Paweł –          Michałowski Paweł –          Gołębiewski Mariusz –          Wrzosek Jakub –          Świętoń Tomasz Opiekun: Czajka Michał II m. ZS nr 1 Wyszków –          Borczon Jakub –          Rudzki Łukasz –          Zacharski Konrad –          Zacharski Damian –          Rosiński Jacek –          Pakieła Mariusz –          Światkowski Hubert –          Maciak Krzysztof –          Dyl Łukasz –          Piątek Łukasz –          Urbaniak Jakub –          Szczesny Dawid –          Kacpra Łukasz –          Światkowski Piotr Opiekun: Majewski Jan   III m. ZS Zabrodzie –          Reniewicz Patryk –          Nadaj Sebastian –          Chmiel Mateusz –          Markowski Jacek –          Szymaniak Mateusz –          Mościcki Patryk –          Król Daniel –          Perzanowski Marcin –          Deptuła Dawid Opiekun: Kosiorek Dariusz, Anna Topolewska   Mecze sędziowali: Kowalczyk Sebastian i Ostrowski Krzysztof.   Zawody rozpoczęła. Mecze trwały w godzinach 9:00 – 13:30. Zwycięskim zespołom medale...

więcej

Piłka koszykowa chłopców

Lis 14, 13 Piłka koszykowa chłopców

Posted by in Sport

Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców odbyły się 06.11.2013 roku w Zespole Szkół nr 3 w Wyszkowie. Do zawodów zgłosiło się 5 szkół.     Końcowa klasyfikacja turnieju:   1 miejsce: ZS nr 3 Wyszków 2 miejsce:  I LO Wyszków 3 miejsce:  ZS nr 1 Wyszków 4 miejsce:  ZS Zabrodzie 5 miejsce:  ZS nr 2 Wyszków     Wyniki meczów:   ZS nr 2 – ZS Zabrodzie – 9:24 ZS nr 3 – I LO – 34:16 ZS Zabrodzie – ZS nr 1 – 24:31 ZS nr 2 – ZS nr 3 – 14:38 I LO – ZS nr 1 – 22:21 ZS nr 3 – ZS Zabrodzie – 23:25 ZS nr 1– ZS nr 2 – 41:18 ZS Zabrodzie – I LO – 13:39 ZS nr 1 – ZS nr 3 – 13:33 I LO – ZS nr 2 – 45:14     Składy zwycięskich zespołów:     I miejsce – ZS nr 3 Godlewski Amadeusz, Ambroziak Rafał, Matliński Ernest, Orłowski Michał, Włodarczyk Piotr, Chmielewski Hubert, Gierek Rafał, Wróblewski Dominik, Zubel Dawid, Grzybowski Maksym Opiekun zespołu: Szwed Małgorzata   II miejsce – I LO Sobierański Patryk, Sasin Michał, Skoczeń Karol, Kania Radosław, Gąssowski Maciej, Kamieniecki Patryk, Grzybowski Rafał, Parzuch Szymon, Dąbrowski Dominik, Żurawiński Bartosz Opiekun: Macioszczyk Mirosław   III miejsce – ZS nr 1 Jakubowski Sebastian, Wyszyński Bartosz, Dyl Łukasz, Drzewiecki Kamil, Kisiel Krystian, Łaski Bartosz, Żuberek Łukasz, Pażkowski Damian, Rudnik Jarosław, Szulim Łukasz, Lewandowski Marcel Opiekun: Śniadała Sylwester   Najlepszy zawodnik turnieju: Wróblewski Dominik – ZS nr 3 Wyszków   Sędziowie: Artur Rębowski, Krzysztof Ostrowski   Zawody trwały w godz. 9:00 – 16:00. Zawody otworzyła i zakończyła  dyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie Elżbieta Michalik  oraz dyrektor POKiS Maria Gajewska. Zwycięskie zespoły otrzymały medale puchary i dyplomy, a pozostałe dyplomy.  Organizatorem zawodów był Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu w Wyszkowie, a bardzo dobrze zawody zorganizowali  nauczyciele w-f z ZS nr 3.     Ogólna klasyfikacja punktowa szkół: Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii chłopców: –          indywidualne biegi przełajowe, –          piłce nożnej na...

więcej

Szkóły Ponadgimnazjalne – piłka ręczna chłopców

Kwi 24, 13 Szkóły Ponadgimnazjalne – piłka ręczna chłopców

Posted by in Sport

W dniu  8 kwietnia 2013 r. w Zespole Szkół nr 3 w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców.   Wyniki meczów: –          ZS nr 3 Wyszków – ZS nr 2 Wyszków – 16:3 –          I LO Wyszków – ZS nr 1 Wyszków – 15:8 –          ZS nr 1 Wyszków – ZS nr 2 Wyszków – 16:10 –          ZS nr 3 Wyszków – I LO Wyszków – 13:14 –          ZS nr 2 Wyszków – I LO Wyszków – 11:16 –          ZS nr 3  Wyszków – ZS nr 1 Wyszków – 17:14   Klasyfikacja turnieju: 1 m. – I LO Wyszków 2 m. – ZS nr 3 Wyszków 3 m. – ZS nr 1 Wyszków 4 m. – ZS nr 2 Wyszków   Najlepszy zawodnik turnieju: Ciskowski Piotr z I LO Wyszków   Skład zwycięskiego zespołu z I LO Wyszków: –          Ciskowski Piotr –          Gołębiewski Daniel –          Jurczyk Piotr –          Owsianko Mariusz –          Kuchta Łukasz –          Godleś Przemysław –          Gołębiewski  Mariusz –          Gąsowski Maciej –          Dąbrowski Dominik –          Kamieniecki Patryk –          Kruszewski Mateusz –          Składanek Kamil –          Korytowski Michał Opiekun sportowy: Macioszczyk Mirosław     Skład II drużyny z Zespołu Szkół nr 3 Wyszków: –          Urbaniak Adrian –          Zawisza Michał –          Ambroziak Rafał –          Komorowski Damian –          Linka Mateusz –          Szymański Bartosz –          Kowalczyk Piotr –          Przybysz Kamil –          Deptuła Daniel –          Sokołowski Marcin –          Godlewski Amadeusz –          Nowakowski Patryk –          Ponichtera Karol –          Falba Mateusz Opiekun sportowy: Usielska Alicja i Dąbrowski Tomasz   Skład III drużyny z Zespołu Szkół nr 1 Wyszków: –          Bryczyński Mateusz –          Kamiński Hubert –          Dyl Łukasz –          Maciak Mateusz –          Sobolewski Kamil –          Jeż Kamil –          Pachulski Konrad –          Dąbrowski Dawid –          Wiśniewski Dominik –          Augustyniak Adam –          Puchalski Przemysław –          Zyśk Jakub –          Łaski Bartłomiej –          Wiśniewski Kacper –          Piątek Łukasz –          Maciak Mateusz Opiekun sportowy: Majewski Jan   Mecze sędziowali: Żebrowski Radosław, Bloch Radosław i Artur Rębowski Obsługa medyczna zawodów: Kurowska Alicja   Mecze trwały w godz. 9:00 – 16:00 Turniej zorganizował Powiatowy...

więcej