//Turniej mini piłki nożnej chłopców

Turniej mini piłki nożnej chłopców

W dniu 30.09.2018 r. w ramach Powiatowych Igrzysk Sportowych Szkół Podstawowych, rozegrano turniej mini piłki nożnej chłopców w szkole Podstawowej nr 4. Zawody odbyły się na boisku ze sztuczną trawą.

 

Wyniki meczów:

Grupa I

SP nr 1 Wyszków – SP Stare Bosewo – 1:4

SP Stare Bosewo – SP Somianka – 5:0

SP Somianka – SP nr 1 Wyszków – 0:2

Grupa II

SP nr 2 Wyszków – SP Poręba – 0:1

SP Rząśnik – SP Zabrodzie – 1:0

SP nr 2 Wyszków – SP Zabrodzie – 3:1

SP Poręba – SP Rząśnik – 1:4

SP nr 2 Wyszków – SP Rząśnik – 2:0

SP Zabrodzie – SP Poręba – 2:2

Mecze półfinałowe

SP Rząśnik – SP Stare Bosewo – 2:0

SP nr 1 Wyszków – SP nr 2 Wyszków – 0:1

Mecz o III miejsce

SP Rząśnik – SP nr 1 Wyszków – 1:1 (rzutu karne 2:3)

Mecz o I miejsce

SP Stare Bosewo – SP nr 2 Wyszków – 0:1

Ostateczna klasyfikacja turnieju:

  1. SP nr 2 Wyszków
  2. SP Stare Bosewo
  3. SP nr 1 Wyszków
  4. SP Rząśnik
  5. SP Poręba
  6. SP Zabrodzie
  7. SP Somianka

Najlepszy zawodnik: cały zespół z SP nr 2 Wyszków

Srebrny Dyplom dla nauczyciela zwycięskiego zespołu: Wielgolewski Jan – SP nr 2 Wyszków

Skład zwycięskiego zespołu z SP nr 2 Wyszków:

Wójcik Eryk, Chodkowski Jakub, Stworzyjanek Barosz, Stworzyjanek Hubert, Wielgolewski Piotr, Rybicki Oskar, Ciunajko Karol, Dsamętko Marcel.

Nauczyciel: Wielgoleski Jan

Skład drugiego zespołu z SP Stare Bosewo:

Nauczyciel: Heronimek Adam

Skład trzeciego zespołu z SP nr 1 Wyszków:

Brejnak Mateusz, Bloch Szymon, Uzdowski Bartosz, Jaroszewski Bartosz, Michalik Krzysztof, Bralewski Damian, Roszkowski Jan, Przychodzki Jakub, Deluga Aleksander.

Nauczyciel: Dyga Agnieszka

Zawody trwały od godz. 9:00 do godz. 15:00.

Mecze sędziowali: Wielgolewski Jan, Heronimek Adam, Rębowski Sebastian.

Organizatorem zawodów był Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu, dyrektor Gajewska Maria, a gospodarzem dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Wyszkowie Runo Ewa. Zwycięskie zespoły otrzymały puchary, medale, dyplomy, dyplom dla najlepszego zawodnika i srebrny dyplom dla nauczyciela – ufundowane przez burmistrza Wyszkowa (podwójnie z racji występowania dwóch drużyn) i wójtów z gmin powiatu wyszkowskiego. W trakcie turnieju flagę wyeksponowali zwycięzcy z ubiegłego roku – zawodnicy z SP nr 2 w składzie: Wójcik Eryk, Stworzyjanek Hubert i Stworzyjanek Bartosz.

Ogólna punktacja szkół po rozegranych dyscyplinach sportowych.

Po rozegranych dyscyplinach sportowych w kategorii chłopców:

– indywidualne biegi przełajowe

– mini piłka nożna

punktacja szkół w kategorii chłopców jest następująca:

SP nr 2 Wyszków – 19 pkt. (6 pkt. naliczone z rywalizacji gimnazjalnej w biegach przełajowych)

SP nr 1 Wyszków – 14 pkt. (3 pkt. naliczone z rywalizacji gimnazjalnej piłki nożnej)

SP nr 5 Wyszków – 8 pkt.

SP Stare Bosewo – 6 pkt.

SP Rząśnik – 4 pkt.

SP Długosiodło – 4 pkt.

SP Poręba – 3 pkt.

SP Olszanka – 3 pkt.

SP Dębinki – 2 pkt.

SP Zabrodzie – 2 pkt.

SP Dalekie – 1 pkt. (1 pkt. naliczony z rywalizacji gimnazjalnej w biegach przełajowych)

SP Brańszczyk – 1 pkt.

SP Somianka – 1 pkt.