ZAWODY PŁYWACKIE

mar 08, 10 ZAWODY PŁYWACKIE

Powiatowy Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował w ramach Powiatowych Igrzysk Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych w dniu  04.03.2010r. na pływalni ,,Błękitna” w Wyszkowie zorganizowano zawody  pływackie dziewcząt   i chłopców. Patronat nad Igrzyskami objął Starosta Powiatu Wyszkowskiego.


Uzyskano następujące wyniki:

 
DZIEWCZĘTA:50 m styl dowolny
Morka Martyna  ILO – 34,78
Kalinowska Martyna ILO- 36,32
Świdwa Ewelina ZS1- 59,98
Jaworska Luiza ZS2- 33,94

50 m styl grzbietowy
Rudnik Aleksandra  ILO- 35,04
Karłowicz Karolina  ILO- 42,64
Burawska Aleksandra ZS1- 57,11

50 m styl klasyczny
Karłowicz Olga  ILO- 41,08
Kania Justyna  ILO- 47,03
Borkowska Paulina ZS3- 40,43
Rojek Martyna ZS1- 45,98

50 m styl motylkowy
Golak Karolina ILO- 34,32 
Szymańska Marlena ILO- 33,89
CHŁOPCY

50 m styl dowolny
Przemysław Decewicz ILO- 26,04
Dąbrowski Kacper ILO- 27,32
Chmiel Tomasz ZS3- 28,20
Suchta Krystian ZS3-  30,23
Taranczewski Maciej ZS2-  32,29
Rudnik Jarosław ZS2- 29,68
Karłowicz Adrian ZS1- 1,01,25
Kulesza Wojciech ZS1- 46,89

50 m styl grzbietowy
Kalinowski Tomasz  ZS3- 33,33
Kwiatkowski Michał  ZS3- 35,80
Bryl Mateusz  ZS1- 34,13
Drzymała Jakub ZS2-38,16
Dmitruk Tomasz ILO- 31,39
Maciejewski Marcin ILO- 36,58

50 m styl klasyczny
Karłowicz Bartosz ILO- 34,65
Wnuk Jakub ILO- 35,10
Łukasiuk Dawid ZS3- 37,36
Szwed Radosław ZS3- 39,44
Siemieniewski Paweł ZS1- 42,04
Jankowski Bartek ZS2 – 36,69
Grzywacz Kamil ZS1- 1,00,23

50 m styl motylkowy
Suchenek Adam ILO- 28,60
Sasin Bogusław ILO- 34,38
Borek Damian ZS3- 29,98
Ślesik Mateusz ZS3- 30,12
Kamiński Mateusz  ZS1- 30,04
Błoński Damian ZS1- 36,20

Sztafeta – dziewczęta 4x 25m
1. I LO
2. ZS 1
Sztafeta – chłopcy 4x50m
1. I LO
2. ZS3
3. ZS1
4. ZS2

Klasyfikacja końcowa ogólna szkół: 
DZIEWCZĘTA

I MIEJSCE: I Liceum Ogólnokształcące
II MIEJSCE: Zespół Szkół  Nr 1
III MIEJSCE: Zespół Szkół Nr 2
III MIEJSCE: Zespół Szkół Nr 3 EGZEKWO….
CHŁOPCY
I MIEJSCE: I Liceum Ogólnokształcące
II MIEJSCE: Zespół Szkół  Nr 1
III MIEJSCE: Zespół Szkół Nr 2
III MIEJSCE: Zespół Szkół Nr3

Dyrektor Maria Gajewska wraz z opiekunami sportowców wręczyła   puchary, medale i dyplomy.
Zawody sędziowali: Arkadiusz Kowalski – sędzia główny, Małgorzata Karłowicz – sekretarz  zawodów, Zofia Bernatowicz, Małgorzata Szwed, Jan Majewski, Marcin Kowalski, Robert Jaworski, Sylwester Śniadała – sędziowie torowi.  /i/